توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502753
افزایش خروج یهودیان از سرزمین‌های اشغالی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۱
دفتر مرکزی آمار رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که برای نخستین بار از سال 2009 شماری یهودیانی که از سرزمین های اشغالی به کشورهای دیگر مهاجرت کردند نسبت به آن هایی که به این سرزمین ها امده اند، پیشی گرفته است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، دفتر مرکزی آمار رژیم صهیونیستی در گزارش خود از وضعیت مهاجرت در سرزمین های اشغالی مربوط به سال 2015 می شود، اعلام کرد که 16 هزار و 800 نفر برای مهاجرت بلند مدت و دائمی از سرزمین های اشغالی خارج و حدود هشت هزار و 500 نفر نیز وارد شدند.
 
میانگین سنی یهودیانی که از سرزمین های اشغالی مهاجرت کردند 27.6 سال و میانگین سنی آن هایی که وارد سرزمین های اشغالی شدند 28.8 سال گزارش شده است.
بر اساس این آمار طی سال های گذشته شمار یهودیانی که وارد سرزمین های اشغالی شدند روند نزولی یافته است.
 
این در حالی است که پیشتر روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت در گزارشی از وجود یک باند یهودی قاچاق کودکان از سرزمین های اشغالی به آمریکا خبر داده بود.
 
بر اساس این گزارش، این باند قاچاق کودک متعلق به یک یهودی با نفوذ صهیونیستی است که کودکان یهودی را به آمریکا قاچاق می کند.
 
برخی کارشناسان معتقدند بحران اقتصادی، فقدان امنیت و جنگ سال های گذشته صهیونیست ها با حزب الله و حماس از دلایل افزایش خروج یهودیان از اسرائیل است.


 
 
کلمات کلیدی : اسراییل ، رژیم صهیونیستی ، یهودیان اسراییل ، سرزمین های اشغالی ، مهاجرت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.