نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505552
کیومرث‌هاشمی‌درسفرپاریس‌چه‌می‌کند؟+عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
کاش آقای رئیس چند خطی درباره دستاوردهای ملی این سفر بنویسد و خدای ناکرده این نباشد که تنها دستاورد این سفر برای ورزش ایران، همین اهدای مدال توسط آقای رئیس کمیته باشد!

کیومرث هاشمی، مدیر هیشه حاضر در سفرهای لوکس ورزشی، یکی از حاضرین در مسابقات کشتی قهرمانی جهان در پاریس است. 

به گزارش تابناک، رئیس کمیته ملی المپیک ایران که به زودی دوران 4 ساله ریاستش به پایان می‌رسد، در سالی راهی مسابقات جهانی شده که به عکس همیشه، این سفر را نمی تواند برایش توجیه ماموریتی بیاورد. نه سال المپیک است، نه خطری کشتی ایران را تهدید می‌کند.

هاشمی البته ارتباط دوستانه ای با لالویچ، رئیس فدراسیون کشتی دارد و این سفرش به طور یقین سیاحت خوبی برایش بوده. آی اسپورت نوشته او که حین مسابقات بازی های کشورهای اسلامی برای حضور در ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی، به تهران برگشت و کاروان ایران را تنها گذاشته بود، حالا برای رخدادی که خیلی ارتباطی با حوزه مدیریتی اش پیدا نمی‌کند، راهی سفر پاریس شده است.

کاش آقای رئیس که در لحظه اهدای مدال روی سن بود و مدال ها را اهدا کرد، احیانا چند خطی درباره دستاوردهای ملی این سفر بنویسد و خدای ناکرده این نباشد که کل این سفر برای ورزش ایران، تنها یک دستاورد داشته باشد ، همین اهدای مدال توسط آقای رئیس کمیته!




 
کلمات کلیدی : کمیته ملی المپیک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۴ ۱۴:۴۰:۲۳
پول مفت همین . (4534886) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۰۱:۳۱:۰۹
طغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان
برای مردم و کشور اگر اب نداشته باشد برای این اقا نان که دارد.
وقتی ملاک برگزیدن مدیران رابطه و پارتی بازی و رانت است و نه ضابطه، و شایستگی، نتیجه بهتر این نخواهیم دید. (4535455) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.