توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305554
تلفات سنگین ارتش سوریه به تروریست ها
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۱
ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست ها در مناطق مختلف شهر حلب وارد کرد.

به گزارش العالم،یگان های ارتش سوریه به دقت مواضع تروریست های داعش را در محور خناصر-اثریا در حومه جنوب شرقی شهر حلب هدف قرار دادند. بر اثر این حملات شمار زیادی از تروریست ها کشته شدند و تجهیزات و خودروهای آنان منهدم شد.

ارتش سوریه در عملیات مختلف خود در مناطق صلاح الدین، لیرمون و اعظمیه اماکن تجمع گروه های تکفیری صهیونیستی را هدف قرار داد و تلفات سنگینی به آنان وارد کرد. حملات ارتش سوریه به مواضع تروریست ها در منطقه خان العسل و اطراف روستای باشکوی در شمال غرب شهر حلب چند کشته و زخمی برجا گذاشت. شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد : ارتش سوریه به پیشروی های خود در اطراف شهر حلب ادامه می دهد.

ارتش سوریه توانست با حمله گسترده عناصر داعش(گروهک تکفیری صهیونیستی داعش) به منطقه السفیره در جنوب شهر حلب مقابله کند. درگیری ها برای آزاد کردن جاده منتهی به این شهر ادامه دارد. ارتش سوریه موفقیت های زیادی در آزاد کردن مناطق حومه ای این شهر داشته است و نیروهای ارتش به نزدیکی فرودگاه نظامی کویرس که تحت محاصره قرار دارد، رسیده اند.

همچنین تلویزیون الجزیره اعلام کرد:جنگنده های روسیه شهر معره النعمان را در حومه جنوبی شهر ادلب سوریه هدف قرار دادند.
 
کلمات کلیدی : حلب ، سوریه ، ارتش ، تروریست ،
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.