توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425056
اظهارات نقوی حسینی درباره بحث مذاکره با طالبان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این احتمال وجود دارد که جمهوری اسلامی ایران با برخی از گروه‌ها از جمله طالبان مذاکره کند ولی این موضوع به معنای تایید مواضع آنها نیست.

به گزارش میزان، حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره اظهارات سفیر کشورمان در کابل مبنی بر اینکه ما با طالبان در تماس هستیم ولی با آنها ارتباطی نداریم اظهارکرد: اینکه ایران با برخی گروه‌ها ممکن است مذاکره و نظرات آنها را نسبت به اتفاق‌های منطقه و جهان دیپلماسی بداند امری امکانپذیر است ولی این به معنای تایید مذاکره با طالبان نیست.
وی تاکیدکرد: این احتمال وجود دارد که جمهوری اسلامی ایران با گروه‌هایی مثل طالبان مذاکره داشته باشد اما این مذاکره به معنای تایید مواضع آنها و اقداماتی که به ویژه در عرصه فعالیت‌های تروریستی انجام می‌دهند نیست.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: ایران هر نوع فعالیت‌های تروریستی را محکوم می‌کند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد این فعالیت‌های در هیچ کشوری از جمله ایران توسعه پیدا کند.
نقوی‌حسینی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از هیچگونه گروه‌های تروریستی حمایت نخواهد کرد ولی ممکن است با برخی از گرو‌ه‌ها مذاکره داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : طابان+مذاکره با طالبان+نقوی حسینی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.