توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448655
آخرین وضعیت بدهی بابک زنجانی از زبان زنگنه
تاریخ انتشار : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱
وزیر نفت با بیان اینکه تاکنون کمتر از ۲۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی بابک زنجانی پرداخت شده است، گفت: با تعطیلی پالایشگاه نفت کرمانشاه پس از واگذاری مخالف هستم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، بیژن نامدار زنگنه در تشریح آخرین وضعیت پرداختی مطالبات وزارت نفت از بابک زنجانی، گفت: هیچ رقم جدیدی از بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت نشده و رقم پرداختی، تاکنون کمتر از ۲ هزار میلیارد تومان است.

وزیر نفت در ادامه با اشاره به تشکیل کارگروهی متشکل از سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارتخانه‌های ذی‌ربط و دیوان محاسبات کشور برای بررسی اسناد نفتی در طول سال‌های ۸۷ تا ۹۱ افزود: ۲۵ میلیارد دلار در طول سال‌های مذکور، فرآورده نفتی خریداری و به کشور وارد شده که این پیشنهاد، برای تصویب حکم جهت قانونی شدن آن است.

این عضو کابینه یازدهم، اظهار داشت: پس از بررسی‌ها، دیوان محاسبات باید گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه دهد.

وی در خصوص واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه هم بیان کرد: بنده در خصوص واگذاری پالایشگاه کرمانشاه نامه‌ای به مسئولان مربوطه می‌نویسم، چراکه با این نوع واگذاری و سیستم برخورد مخالف هستم.

وزیر نفت، خاطرنشان کرد: بنده مخالف واگذاری نیستم، اما این نوع برخورد منجر به تعطیلی پالایشگاه می‌شود و وزارت نفت با تعطیلی پالایشگاه مخالف است.
 
 
کلمات کلیدی : بابک زنجانی+وزارت نفت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.