توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474854
تظاهرات مردم غزه علیه سفر ترامپ به فلسطین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۰
مردم فلسطین در غزه شامگاه دوشنبه در اعتراض به سفر دونالد ترامپ به سرزمین های اشغالی تظاهرات کردند و پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی و تصاویر نتانیاهو و ترامپ را به آتش کشیدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، مردم فلسطین در جنوب غزه همچینین با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آن نوشته شده بود که آمریکا و اسرائیل محور تروریسم است به ورود رئیس جمهوری آمریکا به سرزمین های اشغالی اعتراض کردند.
 
 پیشتر نیز مردم فلسطین در قلندیا در کرانه باختری با دست داشتن پلاکاردهایی علیه ترامپ، در حمایت از اسیران فلسطینی که در اعتصاب غذا هستنند، اعتراض کردند که با یورش نطامیان صهیونیست شماری از آن ها زخمی شدند.
 
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و هیات همراه وی روز دوشنبه مستقیما و برای اولین بار در تاریخ از فرودگاه ریاض پرواز و وارد سرزمین های اشغالی شد.
 
ترامپ سپس با رووین ریولین رئیس جمهوری رژیم صهیونیستی دیدار و به عنوان نخستین رئیس جمهور آمریکا از دیوار غربی (دیوار ندبه) در بیت المقدس بازدید کرد.
 
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ ، سفر به خاورمیانه ، آمریکا و اسراییل ، تظاهرات در فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.