توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414850
اظهارات کلینتون درباره ناراحتی عمیقش بعد از شکست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵
هیلاری کلینتون به‌رغم شکست در انتخابات ریاست جمهوری، در مراسمی در واشنگتن خواستار احیای مبارزه برای یک ایالات متحده فراگیر شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در اولین اظهارات علنی پس از شکست انتخاباتی از دونالد ترامپ، گفت که بسیاری از آمریکایی‌ها از او می‌پرسند که آیا پیروزی نامزد جمهوری‌خواهان به معنای آن است که آمریکایی‌ که آنها به آن فکر می‌کنند نابود شده است یا خیر.   

نامزد دموکرات‌ها می‌گوید، نتیجه انتخابات بسیاری از مردم آمریکا را به تامل انداخته است.

او گفت: اذعان می‌کنم که امشب آمدن به این جا برایم کار آسانی نبود. در ظرف هفته گذشته چند دفعه می‌خواستم که یک کتاب خوب بردارم، چمباتمه بزنم و دیگر از منزلم خارج نشوم. درک می‌کنم که خیلی‌ها از پیروزی ترامپ احساس یاس و ناامیدی می‌کنند اما دموکرات‌ها نباید تسلیم شوند.

هیلاری کلینتون ادامه داد: آمریکا ارزش آن را دارد. بچه‌های ما ارزش آن را دارند. به کشورمان اعتقاد داشته باشیم. بیایید برای ارزش‌هایمان بجنگیم و هرگز تسلیم نشویم.

کلینتون پیشتر با انتقاد از جیمز کومی، رئیس اف‌بی‌آی طرح تحقیقات دوباره از پرونده ایملیش از سوی این آژانس اطلاعاتی را در شکستش برابر دونالد ترامپ موثر دانسته بود. از زمان پیروزی دونالد ترامپ، در چند شهر آمریکا تجمعات اعتراضی برگزار شده است
 
کلمات کلیدی : پیروزی ترامپ + انتخابات آمریکا + هیلاری کلینتون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.