نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410458
گزارش یک برنامه تخصصی درمورد قرارداد نیروگاهی وزارت نیرو و یونیت ترکیه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
با پیگیری های چند هفته ای دوستان ما در بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران, یک برنامه تخصصی با حضور مدیرعامل شرکت مپنا, رییس سندیکای برق قدرت, کارشناسان سرمایه گذاری خارجی و معاون وزیر نیرو برگزار شد.

البته آقای فلاحتیان برخلاف قولی که برای حضور در بنرماه داده بودند در لحظات آخر انصراف دادند تا برنامه بدون حضور نمیانده وزارت نیرو جهت دفاع از دستاوردشان! برگزار شود.

جلات و نکات بسبار ارزنده و مهمی از طرف آقایان کلاهی (رییس سندیکا) , علی آبادی (مدیرعامل مپنا) و خاتمی (کارشناس سرمایه گذری خارجی) بیان شد که به تمامی تبیینگر فضای موجود و انتقادات وارده به این قرارداد و همچنین مشکلات واقعی صنعت برق و سطح بالای توان داخلی بود.
لازم به ذکر است این جمع هیچ وقت ÷یش از این در کنار هم قرار نگرفته بودند.

ان شاءالله با پوشش مناسب رسانه ای این نشست و صحبتهایی که این افراد داشته اند , کمک بزرگی به جلوگیری از عقد این قرارداد خسارت بار داشته باشید.

ومن الله التوفیق
پ.ن: جلسه به حدی جذاب و آموزنده بود که هفت نفر از اعضای هیات علمی دانشکده برق (شامل 4 نفر استاد تمام برق قدرت) از ابتدا برنامه تا انتهای پرسش و پاسخ (مجموعا حدود دو ساعت و نیم) حضور داتشند و چند نفر از ایشان کلاس همزمانشان را کنسل کردند.
 
کلمات کلیدی : ترکیه ای یونیت اینترنشنال+وزارت نیرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۵ ۱۴:۱۶:۰۶
در تایید سطح بالای علمی و تخصصی نشست همین بس که به مجوز میگید قرارداد!
الف تو هم مثل بارهای قبل این را منتشر نکن (4002478) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.