نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490351
قربانی بعدی در فدراسیون فوتبال کیست؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۶
علیرضا اسدی یک روز بعد از انتقادهای کارلوس کی‌روش درحالی برکنار شد که حالا مرد پرتغالی در دل حملات رسانه‌ای تاکید دارد این جابجایی نمی توانسته ربطی به او داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا اسدی که توسط محمود گودرزی به فوتبال آورده شد تا بعد از سال های دهه 60 ، باری دیگر مسئولیتی فوتبالی داشته باشد ، سرانجام حدود یک سال بعد از رفتن دوستش از فوتبال رفت. در این مدت اما نه گودرزی که کسی باعث ماندنش در فوتبال می شد که در ابتدا با تحمیل اسدی را پذیرفته بود. بله حرف از علی کفاشیان است. نایب رئیس فدراسیون فوتبال که این روزها تلاش زیادی می شود تا دیگر در فوتبال نباشد. همین دیروز و بعد از تغییرات در دبیرکلی فدراسیون حرف های زیادی زده شد. یکی از آنها حرف های عابدینی بود درباره ضرورت اضافه شدن اسلامیان به فدراسیون با قدرت اجرایی بالا. محمود اسلامیان ، رئیس صندوق بازنشستگی کشور و در حقیقت سر شاخه گروه اصفهانی های اداره کننده فوتبال که مهدی تاج و ساکت همیشه در کنار او کار کرده اند به خوبی می مشخص است اگر قرار باشد به فوتبال خیلی جدی برگردد ، تنها در یک پست می تواند قرار بگیرد.

پستی که این روزها در اختیار علی کفاشیان است. علی کفاشیان که نایب رئیسی را از مجمع گرفته و هنوز هم بیشترین رای را در بین هیات ها دارد. فدراسیونی ها اما خیلی دوست دارند تغییرات مورد نظرشان اتفاق بیفتد. آنها که یکبار در ابتدای ریاست تاج نتوانستند برای اسلامیان رای بگیرند ، حالا با گروهی از صاحبان رای در مجمع مثل تیم بهاروند سعی دارند شرایطی را برای کفاشیان ایجاد کنند که آماده پذیرش اسلامیان در این پست شود.

فشارها روی کفاشیان برای  کمیته فوتسال زیاد است و شاید این پست را هم بزودی از او بگیرند. از یاد نبریم که نایب رئیس ای اف سی را فدراسیون ایران حاضر نشد به عنوان عضو پیشنهادی فدراسیون ایران برای انتخابات فیفا و عضو هیات اجرایی فیفا معرفی کند.

در این شرایط شاید او با رفتن اسدی ، بیشتر به موضع ضهف برود و حس کند زمان جدایی اش از فوتبال نزدیک شده است. چندی قبل او دوستانه گفته بود شرایطش شباهت زیادی به دونده ای دارد که دوی سرعتی اش را انجام داده و حالا دارد نرم می دود تا از روی پیست خارج شود.

کفاشیان ولی با اقبال بالایی که هنوز در مجمع دارد ، به چالشی بزرگ برای منتقدانش در بدنه فدراسیون بدل شده است.
 
کلمات کلیدی : کی روش + تاج + فوتبال ایران + فدراسیون فوتبال
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۸:۱۵:۱۹
متاسفم برای شانتاژ بازی باند اسدی (4464896) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.