نظر منتشر شده
۱۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469661
خبر «خشم معدنچیان داغدار از روحانی» جهانی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
خبرگزاری فرانسه در گزارشی ضمن اشاره به سفر حسن روحانی به محل معدن یورت که ده‌ها نفر اخیراً در آن جان باختند، نوشت: خانواده قربانیان بر سر روحانی فریاد می‌کشیدند و به خودرویش ضربه می‌زدند.

به گزارش فارس، خبرگزاری فرانسه در گزارشی ضمن اشاره به سفر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان گلستان برای بازدید از معدن یورت نوشت، وی با اعتراضات مردمی مواجه شد.

خبرگزاری فرانسه در این گزارش نوشت، روحانی هنگام بازدید از معدن یورت با اعتراض مردم خشمگین که خانواده‌هایشان در معدن یورت قربانی شدند، مواجه شد.

خبرگزاری فرانسه یادآور شد ده‌ها نفر چند هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری در معدن یورت جان خود را از دست دادند. این رسانه به نقل از رسانه‌های داخلی افزود، وقتی روحانی در محل معدن یورت حاضر شد، خانواده قربانیان بر سرش فریاد می‌کشیدند و به خودرویش ضربه زدند.

این خبرگزاری در ادامه نوشت، کارگران معدن و خانواده‌هایشان از شرایط بد امنیت شغلی و تاخیر در پرداخت‌هایشان، که مساله‌ای معمول برای کارخانه‌ها و صنایع در سراسر ایران است، خشمگین هستند.

خبرگزاری فرانسه همچنین نوشت، چهارشنبه گذشته معدنی در آزادشهر دچار انفجار شد که تا کنون مرگ 26 نفر از کارگران آن تایید شده است و 9 نفر دیگر همچنان داخل معدن هستند.
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+حوادث+انفجار معدن زغال سنگ+آزاد شهر گلستان+حادثه معدن زمستان یورت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۸:۲۶:۴۵
من طرفدار روحانی نیستم اما خداییش کی بهش گفت پاشو برو اونجا؟؟؟؟؟؟
امان از مشاوران نادان!!!!! که باعث هزینه زایی برای نظام میشن (4323003) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۰۳:۰۳
اینکه مردم در آرامش و بدون نگرانی و ترس می توانند به رئیس جمهورشان اعتراض کننذ نه بد بلکه بسیار هم خوب است (4323095) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۱۴:۲۸
فردا یا شاید هم همین امروز میزنن دهان کارگران را خورد میکنن.
نگران نباشید. (4323147) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۸:۲۹
فریاد مردم بر سر زمامداران مایه افتخار است نه آبروریزی. البته که ما عادت به دیدن دستبوسی ها داریم نه فریادها. (4323241) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۹:۳۱
روحانی وظیفشو انجام داده باید میرفت مگه چه فرقی بین اونا و ساختمان پلاسکو هست درود به شرف روحانی (4323248) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۵۹:۲۶
فرق روحانی با بعضی کاندیداهایی که فقط ادعای مردمی بودن رو دارن همینه. این مردم داغدیده، رنجور از وضعیت اقتصادی و معیشتی که به سختی زندگی می گذرانند اگر به شخص اول اجرایی مملکت دسترسی نداشته باشن و حرف دلشون رو نگن به کی بگن؟ حتی اگه در اثر شدت الام و رنجشون احتمال چنین برخوردی باشه مسول باید بره و درشتی اونها رو بشنوه، ببینه و برای دردشون چاره کنه. به نظرم روحانی صداقتش رو ثابت کرد حتی اگه این موضوع به ضررش در انتخابات تموم بشه. (4323318) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۰:۰۳:۱۲
کار درستی کردن آقای رئیس جمهور...بهتره این شیوه باب بشه که صدای اعتراض مردم رو بشنوند و نه به به و چه چه رو...این اعتراضات و گوش دادن به اونها و عمل کردن بهشون باعث پیشرفت و رشد یک کشوره...دست مریزاد آقای روحانی (4323332) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۰:۰۶:۲۹
نظام نه مردم با حساب رانت خواران قدرت طلب اجنبی پرست را از اصل نظام ورهبری جدا می دانند و این را با حضور چشمگیر خود در حمایت از نظام در راهپیمایی ها نشان میدهند . روحانی با بی تدبیری خود وشیطنت مشاوران مرموز غیر امین خود کشور را سال ها به عقب برد (4323345) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۲:۳۸:۱۸
کدوم هزینه؟
وظیفش بوده بره (4323786) (alef-11)
 
ALI
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۳:۴۷:۵۲
واقعا بي انصافي بوده آخه بنده خداها خودشون هم اشتباه كردن توي معدن پر از گاز برداشتن موتور رو باطري به باطري كردن كه انفجار صورت گرفته مردم ايران هم از عزاي اونها عزاداره ولي اين حركتها كه چون عزاداري يقه هركسي رو بگيري هم درست نيست (4323965) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۵:۱۷
خدا رو شکر که رییس جمهوری داریم که می ره هر چند بهش پرخاش بشه. (4323221) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۴۱:۵۲
این رویه باید ادامه پیدا کنه و رییس جمهور تحمل شنیدن درد دل مردم رو داشته باشه. کار نیکویی بود و این بازتاب یک امتیاز برای روحانیست و نشان از ظرفیت انتقادپذیری وی دارد (4323261) (alef-11)
 
وحيد
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۱:۰۸:۳۷
احتمالا مي خواهند در فيلم تبليغاتي بعدي ار آن استفاده كنند (4323545) (alef-11)
 
سفارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۱:۳۵:۲۰
خودش تعقل ندارد؟ (4323601) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۲:۰۶:۰۲
خشم معدنچیان از روحانی؟ گناه روحانی چیست؟ سرکشی به معدنچیان گناه است؟ (4323684) (alef-11)
 
ALI
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۳:۴۷:۲۰
واقعا بي انصافي بوده آخه بنده خداها خودشون هم اشتباه كردن توي معدن پر از گاز برداشتن موتور رو باطري به باطري كردن كه انفجار صورت گرفته مردم ايران هم از عزاي اونها عزاداره ولي اين حركتها كه چون عزاداري يقه هركسي رو بگيري هم درست نيست (4323962) (alef-11)
 
m
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۱:۱۷:۰۵
این ماجرای رفتن به اونجا دو حالت داره که هر کدوم اتفاق بیافته ازش بهره میبرن آقای روحانی
اول اگه همه چی بر ؟فق مرادش باشه رأی جمع میکنه
دوم اگه همه چی بر وفق مرادش نباشه و با عتراض و خشم مردم و خانواده های قربانیان عزیز رپبرو بشه میخاد بگه که من به فکر این مردم بودم وهستم و باهاشون همدردی میکنم و اشکال نداره بهم اعتراض کنن و ازم عصبانی بشن و خشمگین بشن اشکال نداره من تحملشون میکنم و اینم از بزرگواری و صبوری منه...
کاش جناب آقای روحانی به فکر تعطیل شدن کارخانجات و صنعت کشور بودن که با واردات بی رویه از خارج فلج شدن وگرنه خانواده ای این کارگران عزیز از دست رفته به تسلیت ایشان احتیاجی ندارن... (4324169) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.