نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305167
زمان احتمالی اجرای طرح جایگزین زوج و فرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲
در جلسه شورای عالی ترافیک که به منظور بررسی طرح LEZ برگزار شد، مقرر شد تا طرح "جایگزین زوج و فرد" از ابتدای آذر اجرایی شود.

به گزارش تسنیم، عصر امروز جلسه بررسی نحوه اجرای طرح جایگزین طرح ترافیک موسوم به LEZ با حضور وزیر کشور، شهردار تهران، جانشین فرمانده نیروی انتظامی و تعداد دیگری از مسئولان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، اعضای این شورا پس از ساعت‌ها رایزنی و ارائه پیشنهادها و انتقادها در خصوص این طرح به نقطه نظرات مشترکی دست یافتند.

به دنبال شنیده‌های از این جلسه احتمال می‌رود اجرای طرح زوج و فرد ادامه یابد اما خودروهای واجد شرایط طرح کاهش آلایندگی "موسوم به طرح LEZ" که دارای معاینه فنی بروز و معتبر هستند قادر به تردد هر روزه در محدوده طرح زوج و فرد باشند.

همچنین در این جلسه مقرر شد از این پس اعمال قانون در خصوص خودروهای فاقد معاینه فنی به صورت جدی‌تر انجام گیرد و نسبت به جلوگیری از تردد خودروهای فاقد معاینه فنی، اقدامات لازم انجام شود.

علاوه بر این موارد شنیده‌ها حاکی است که اعضای شورای عالی ترافیک فرصت محدودی را برای اخذ معاینه فنی برای خودروهای فاقد این معاینات در نظر گرفته‌اند.

بر اساس شنیده‌ها احتمالاً طرح جایگزین زوج و فرد از اوایل آذرماه اجرایی خواهد شد اما راهکارهای پیش‌بینی شده در طرح LEZ با رویکرد توجه هر چه بیشتر به حمل و نقل عمومی پیگیری می‌شود.
 
کلمات کلیدی : طرح LEZ+ترافیک+طرح زوج و فرد
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۰۷:۵۵:۲۲
مسوليني كه خيلي نگران سلامتي مردم هستيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وقتي ميگيد طرح ترافيك يعني هيچ مجوزي براي ورود به محدوده نيست .اما ميبينيم بيشتر از همه جاها شاوغه.اگه ميخوايي پول دربياره كه بازار خوبيه.مردم كه ماشا همه .......راحت پولشو ميدن .اگه واقعا ميخوايد كار كنيد در كاخانجات اشغال سازي خودرو رو ببنديد هوا هم تميز ميشه هم مردم از اين همه سرو صدا ترافيك و .... راحت ميشن (3283968) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.