توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431266
دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه در کرمان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت: تمام اعضای باند سرقت مسلحانه و راهبندان منطقه جنوب استان کرمان در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، مجید سیمی افزود: این باند از حدود 6 ماه گذشته در جنوب استان کرمان اقدام به سرقت مسلحانه و راهبندان می کرد که پس از دستور قضایی و تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات متلاشی شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: اعضای این باند با نام های اختصاری (م. ف)، (ط . الف) و (ع . ق) از اهالی یکی دیگر از استان ها هستند و سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت مسلحانه در استان هرمزگان به ویژه شهر رودان را در کارنامه خود دارند.

وی اضافه کرد: طی انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی توسط پلیس اطلاعات کهنوج، محل اختفای متهمان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، متهمان به همراه 2 قبضه اسلحه کلاشینکف و مقادیر زیادی فشنگ دستگیر شدند.

سیمی عنوان کرد: این پرونده هم اکنون در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کهنوج در حال رسیدگی است و متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند.

 
 
کلمات کلیدی : باند اشرار ، سرقت مسلحانه ، کرمان ، پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.