نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 324265
کره‌شمالی: بمب هیدروژنی ما یکباره آمریکا را از بین می‌برد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۳
 کره شمالی تهدید کرد که به دلیل استمرار سیاست های خصمانه آمریکا و اعمال تحریم های فزاینده علیه خود، در صورت لزوم آمریکا را با بمب هیدروژنی هدف حمله قرار می دهد.

به گزارش ایرنا، این تهدید در حالی مطرح می شود که این کشور یک هفته پیش نخستین آزمایش بمب هیدروژنی خود را با موفقیت انجام داد.

گزارش خبرگزاری کره شمالی حاکی است که این کشور توانسته است کلاهک های هیدروژنی و سلاح هسته ای کوچکتری را با موفقیت تولید کند.

بر اساس این گزارش، کره شمالی که با موفقیت تسلیحات هسته ای را تولید کرده است، می تواند و آمادگی آن را دارد که با آن آمریکا را هدف قرار داده و این کشور را از صحنه روزگار محو کند.

خبرگزاری کره شمالی نوشت: بمب های کوچک هیدروژنی که کره شمالی دارد، می تواند آمریکا را از بین ببرد.

پیونگ یانگ مدعی است که به قابلیت های مدرن هجومی تسلیحاتی هسته ای مجهز شده است و دارای راکت های حامل و موشک های بالستیکی است که تسلیحات و کلاهک ها و بمب های کوچکتر را با خود به انواع و اشکال مختلف حمل می کند.

این کشور تاکید کرد: در شرایطی که آمریکایی ها می کوشند تا کره شمالی را خفه کنند، دانشمندان این کشور هم آماده انفجار بمب های هیدروژنی هستند که می تواند کل سرزمین آمریکا را نابود کند.

خبرگزاری کره شمالی می نویسد که بمب هیدروژنی که اخیرا آزمایش شده علیه هیچ کشوری بکار گرفته نخواهد شد و برای حمله به دیگران ساخته نشده است. ساخت این بمب فقط اقدامی تدافعی و بازدارنده است.

این کشور می گوید که اگر آمریکا به سیاست های خصمانه خود علیه کره شمالی پایان دهد حاضر به مذاکره و امضای رژیم دائمی صلح و پایان دادن به مسئله هسته ای شبه جزیره کره است.

کره جنوبی نیز تهدید کرده است که کره شمالی بهای آزمایش اخیر هسته ای را به شکل سنگینی خواهد پرداخت و همه تلاش های دیپلماتیک خود را برای اعمال تحریم های شورای امنیت علیه این کشور بکار می گیرد.

مجلس نمایندگان آمریکا نیز لایحه ای را به منظور تحریم کره شمالی تصویب کردند و شورای امنیت در حال بررسی قطعنامه تحریمی جدید علیه پیونگ یانگ است.

کره شمالی روز چهارشنبه هفته گذشت با صدور اطلاعیه رسمی از انجام نخستین آزمایش موفقیت آمیز بمب هیدروژنی خود خود خبر داد که در اثر آن زمین لرزه ای به قدرت ۴.۲ ریشتر در منطقه به ثبت رسید.
 
کلمات کلیدی : بمب هیدروژنی+کره شمالی
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۷:۵۸:۲۲
بله امریکا هم دست رو دست میذاره و کاری نمیکنه (3465944) (alef-13)
 
لر
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۱:۱۴:۳۴
بزرگوار امریکا نزد شما درشته . فوقش کره هم از بین برود در عوض جهانی عاری از نیرنگ و تبهکاری را داریم
شما چرا جوش اوردی (3466377) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۰۱:۰۶:۰۸
استاد قبل از اینکه موشک ب امریکا برسه هزاربار تو آسمون زده میشه
شاید توسط سیستم دفاع موشکیه امریکا روی اسمان خود کره منهدم شه
اطلاعات نظامی نداری لطفن نظر نده (3466837) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۱:۳۸:۱۱
دیگه بمبشو ساخت و کسی هم نمیتونه کاریش کنه. (3466423) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۹:۵۸:۰۶
وقتی یه مشت احمق بر کشوری حکومت کند نتیجه این میشود . (3466238) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۰:۰۴:۳۶
استفاده اولین بمب هسته ای از سوی هر قدرتی مساویست با نابودی کره ی زمین. (3466252) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۰۰:۵۱:۰۵
جناب کیم جونگ اون، رهبر سی و سه ساله کره جنوبی. اگر شما خطری برای منافع آمریکا و سران مجتمع نظامی/مالی و اربابان انگلیسی آنها بودید در کمتر از یک ساعت شما رو به درک میفرستادن. بهتره از خاطرات طولانی زندگی در انگلیس بنویسید. بمب هیدروژنی دروغی شما هم برای گرم کردن آش انتخابات آمریکا و سر کار آمدن یک جمهوریخواه دیگر از مجتمع مذکور بالاخص از اربابان شما در آمریکا است. (3466820) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.