نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484060
آگهی فوت صیادی که توسط سعودی ها کشته شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
 
کلمات کلیدی : صیاد بوشهری + عربستان + خلیج فارس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۱:۴۵:۴۵
هنوز به درجه ایی نرسیدیم عربستان را ادب کنیم چقدر تنبلی مدیران که نمی گذارند ایران بزرگ بشه ادم بدش می اد (4431460) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۳۴:۵۹
مشکل شما این است که میخواهی جواب یک سوزن زا با یک توپ بدهی . در عالم سیاست این کار خبط است. یک نمونه برای شما بگویم . در ابتدای تسخیر افغانستان توسط طالبان ، عناصر این گروه با حمله به کنسولگری ایران در مزار شریف حدود 14 نفر از اعضای کنسولگری را ناجوانمردانه شهید کردند. بعضی از آقایان مانند شما خواستار برخورد نظامی شدند و حتی کار بجائی رسید که لب مرز آرایش نظامی اتخاذ کردند ولی با تدبیر و سیاست هم طالبان توسط قدرت ایران و بدون دخالت نظامی نابود شد و هم تمامی قاتلان توسط نیروهای اطلاعاتی به ایران آورده و به سزای اعمالشان رسیدند.
پس صبر کنیم و با سیاست رفتار کنیم. وعده خدا نزدیک است. (4431674) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۸:۴۰:۵۳
رفتن داخل آبهای مرزی عربستان. هرچند کارشون دور از انسانیت بوده ولی قانونا نمیشود کاری کرد چون متجاوز حساب میشوند (4432364) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۰۴:۲۰
باید مینوشتند "شهید".... (4431592) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۴:۰۱:۳۴
اقای جهانگیری یه وقت ناراحت نشین ها! ایشون مثل سفارت سعودی نبودن که امنیتشون ارزش داشته باشه!! (4431739) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۵:۲۸:۱۲
این اولین مورد و احتمالا آخرین نیز نخواهد بود. انتظار میرود نیروی دریایی سپاه که حضور مسلطی در خلیج فارس دارد، جاییکه میتواند ملوانان نظامی آمریکا رابه محض ورود به آبهای ایران بازداشت کند؛ در این قضیه نیز ورود جدی داشته باشد. (4432007) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.