نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 340366
مصرف بنزین کشور سر به فلک کشید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۲
مصرف بنزین کل کشور روز دوشنبه (دوم فروردین ماه) با چهار میلیون لیتر کاهش نسبت به روز یکشنبه (یکم فروردین ماه ۹۵) به ۷۷ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر رسید.

به گزارش شانا، استان های تهران با ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر، اصفهان با پنج میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر، فارس با پنج میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر و کرمان با چهارمیلیون و ۱۰۰ هزار لیتر به ترتیب بیشترین مصرف روزانه را به خود اختصاص دادند.

مصرف نفتگاز نیز در روز دوشنبه (دوم فروردین ماه ۹۵) با ۳۰ درصد کاهش به ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر رسید.

شایان ذکر است که مصرف بنزین کل کشور یکشنبه (یکم فروردین ماه ۹۵) با ۲۳ میلیون لیتر کاهش نسبت به روز شنبه (٢٩ اسفندماه) به ۸۱ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر رسید.

بر اساس این گزارش، استانهای تهران با ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر، اصفهان با پنج میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر، فارس با پنج میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر و خراسان رضوی با چهارمیلیون و ۴۰۰ هزار لیتر به ترتیب بیشترین مصرف روزانه را یکشنبه (یکم فروردین ماه ۹۵) به خود اختصاص دادند.

همچنین.مصرف نفتگاز در یکشنبه (یکم فروردین ماه ۹۵) با ۳۱ درصد کاهش به ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر رسید.

این در حالی است که مصرف بنزین کل کشور شنبه (۲۹ اسفندماه ٩٤) با افزایش ۱۵ میلیون لیتری نسبت به روز جمعه به ۱۰۴ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ٩٣، ۱۱ درصد رشد نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، استانهای تهران با ۱۶ میلیون لیتر، اصفهان با هفت میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر، فارس با هفت میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر و کرمان با چهار میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر به ترتیب بیشترین مصرف روزانه را در روز شنبه (۲۹ اسفندماه) به خود اختصاص داد.
 
کلمات کلیدی : مصرف بنزین
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۰۹:۲۰:۲۱
می خواید گران کنید دیگه چرا دنبال بهانه می گردید؟!!!1 (3614089) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۱۲:۱۳:۱۷
بله وقتیکه صدا وسیما دو...سه روز مونده با بوق کرنا صدا راه می اندازه مسافرتهای عید نوروزی شروع شده ومردم کشورمان آماده سفرهای عید نوروزی هستند ...وهزار جور تحریک وتبلیغ نتجه این میشود ....تصادفات عمده و مصرف بنزین و....هزاران گرفتاری که وقت ندارم بقیه را ....بنیویسم (3614273) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۱۲:۲۱:۴۳
مقصر مردم هستن یا مااشیناشون؟؟ (3614279) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۱۶:۳۲:۰۹
باز مردم میگن ما بدبخت و بیچاره ایم؟ (3614586) (alef-11)
 
یاس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۰۴ ۱۸:۳۷:۴۶
بعله هستن. از شکم میزنن تا خرج بنزین رو دربیارن. مشکل از مصرف زیاد خوردروهاست. همچنین آسفالت جاده ها و هزارتا مشکل دیگه (3614722) (alef-1)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.