نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412087
واکنش علی مطهری به پیروزی ترامپ: به نفع ایران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که ریاست جمهوری ترامپ به نفع ایران خواهد بود.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در یک نشست خبری در تحلیل انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا گفت: مواضع ترامپ در دوره تبلیغات انتخاباتی و ریاست جمهوری متفاوت خواهد بود. در مجموع با توجه به مواضعی که ایشان در دوره تبلیغات داشتند من فکر می کنم ریاست جمهوری ایشان برای ایران مفیدتر است تا اینکه خانم کلینتون انتخاب می شد. بخاطر اینکه دموکرات ها با برنامه ریزی دقیق تری حرکت می کنند و با پنبه سر می‌برند.

وی افزود: ترامپ اولا صداقت بیشتری دارد و مواضعش درباره سوریه مواضع خوبی بود. او همچنین نسبت به عربستان نگاه خوبی ندارد و مایل به روابط خوب با روسیه است البته من فکر می کنم مخالفت ترامپ با برجام هم به نفع ایران است  و آنها در عمل نمی توانند کاری بکنند. در مجموع فکر می کنم ریاست جمهوری ترامپ به نفع ایران می باشد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+کلینتون+انتخابات آمریکا+پیروزی ترامپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۴:۰۳:۴۲
ما نباید چشم امید به فلان حزب امریکایی داشته باشم. (4008666) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۴:۱۱:۲۹
قبلا که یک چیز دیگه می گفت ! (4008682) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۴:۲۶:۲۴
به این میگن خود خنک کننده
فایده نداره (4008741) (alef-13)
 
جواد
Norway
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۵:۱۶:۰۶
کاملا دقیق هستش. دمکرات ها به صورت سنتی به شدت تحت تاسر ایپک (لابی صهیونیست ها ) و همچنین تحت نفوذ دلار های عربستان بوده و هستند به نظر من عربستان و اسرائیل بیشتر از ایران باید نگران ترامپ باشند. هر چند حرفهای ان مرد بیشتر تداعی گر احمدی نژاد هستش. با همون ادبیات و منش ولی در کل کلینتون اصلا استقلال رای نداشت. (4008832) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۵:۳۸:۱۸
به خصوص آب گل آلودی که ایجاد میشود برای ماهیگیری برادران ما خیلی مناسب تر است. 50 دلار روی انس طلای جهانی و 50 تومان روی یک دلار در تهران در همین یک روز طلیعه ی خوبی برای برادران ما است (4008855) (alef-13)
 
کاظم
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۷:۰۹:۱۱
انجا امریکا ست سیاست خارجی با تغییر دولت ها فرق نمیکند .ایران که نیست هرکس ساز خودش را بزند. در هر صورت امریکا دشمن ایران است واین دشمنی ادامه دار است . (4008956) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۸:۲۴:۴۱
منهم موافقم انتخاب ترامپ براى ما بهتر است (4009058) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۸:۲۸:۱۶
ان شاءالله که آخرین رییس جمهور ایالات متحده شیطانی آمریکاست! همچین توانی داره! (4009066) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۸:۳۲:۵۹
مواضع ترامپ در دوره تبلیغات انتخاباتی و ریاست جمهوری متفاوت خواهد بود.
دموکرات ها با برنامه ریزی دقیق تری حرکت می کنند و با پنبه سر می‌برند. (4009074) (alef-13)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۲۰:۱۰:۵۶
دقیقا ایشان درست می فرمایند ایران در زمان ریاست ترامپ با برنامه ریزی درست و دور از جنجال و عدم توهین و ندادن نکته ظعف از طریق تریبونهای ازاد زیادی که در اختیار خیلی ها است ودر کمال ارامش و سیاست از ظرفیتهای موجود در جهت پیشرفت استفاده نماید ترامپ بر عکس سایر رئیس جمهور های امریکا ادم متعصب در قبال توهین و اتش زدن پرچم کشورش بشدت عکس العمل انجام میدهد ضمنا سئوال من این است مگر سایر کشورها پرچم ایران را اتش میزنند ویا در دربهای ورودی دانشگاهها از روی پرچم ما عبور میکنند و یا خیلی از کارهای بچگانه ای که ما انجام میدهیم انها هم انجام میدهند کی ما باید تغییر کنیم وبزرگ شویم (4009204) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۲۳:۰۹:۱۹
آدمی که در مورد هر موضوعی (تخصصی یا غیر تخصصی ، مربوط یا نامربوط) اظهار نظر می کند ، بهتر از این نمیشه. (4009390) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.