توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422185
رئیس پارلمان عربی مسئولان ایرانی را «جاهل» خواند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۷
در ادامه اهانت‌های مسئولان عربی به مسئولان ایرانی، رئیس پارلمان عربی گفت اظهارات مسئولان ایرانی درباره جزایر سه گانه ناشی از جهل آن‌ها از قوانین بین المللی است.

به گزارش فارس، «احمد بن محمد الجروان» رئیس پارلمان عربی به سخنان وزارت خارجه ایران در خصوص جزایر سه گانه ایرانی واکنش نشان داد و مدعی شد که اظهارات مسئولان ایرانی درباره جزایر سه گانه ناشی از جهل آن‌ها از قوانین بین المللی است.

پایگاه خبری «الجزیره آنلاین»، گزارش داد که الجروان ایران را به مبالغه در تجاوز به کشورهای همسایه خود متهم کرده و افزود: پارلمان عربی از توصیه‌ها و تصمیم‌های شورای همکاری خلیج فارس حمایت می‌کند و از ایران می‌خواهد که به ضرورت حسن همجواری پایبند باشند و از تکرار اظهارات «شرم آور» خود دست بکشد.

وی همچنین از جامعه جهانی خواسته به دولت ایران فشار بیاورند تا به خواسته‌های امارات در خصوص جزایر ایرانی توجه کند و این مسأله را از طریق گفت‌وگو یا در دادگاه لاهه حل و فصل کند.

روز چهارشنبه (دیروز) بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به بیانیه پایانی نشست شورای همکاری خلیج فارس که در بحرین برگزار شده بود به این شورا توصیه کرد که دست از مداخله در امور داخلی ایران بردارد و تأکید کرد جزایر سه‌گانه جزء جدایی‌ناپذیر خاک ایران هستند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۸ ۰۹:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۴:
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۳:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۲ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۱۵:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۱:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۱۱:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : جزایر سه گانه ایرانی+شورای همکاری خلیج فارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.