توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507686
یک مقام ارتش: میز آمریکا اصلا پایه ندارد که از گزینه‌های روی آن بترسیم!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
جانشین ارشد نظامی ارتش در جنوب غرب کشور گفت: چه ترسی داریم از اینکه یک آمریکایی بگوید «گزینه نظامی روی میز است» اصلا آمریکا میزش پایه ندارد.

به گزارش مهر، امیر محمد مختاری فر صبح امروز در  صبحگاه مشترک پدافند هوایی جنوب غرب کشور در  با تبریک روز پدافند هوایی اظهار کرد: ما نیروهای مسلح به چند مسئله پایبند هستیم که این پایبندی منبعث از خط مقام معظم رهبری است و به سه نکته اساسی ایمان داریم.

وی افزود: اعتقاد داریم که هرکسی ولایت را تضعیف کند از ما نیست، هرکسی که خط ولایت و یا ولایت فقیه را زیرسئوال ببرد از ما نیرهای مسلح و ملت ایران نیست.

جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور تصریح کرد: معتقدیم هرکسی روی اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج قهرمان بحث کند و یا اینکه قصد باج دهی به کشورهای زورگو داشته باشد از جرگه انقلابیون و نیروهای مسلح نیست.

مختاری فر بیان کرد: هرکسی که بخواهد با آمریکا سازش کند، به این کشور اعتماد کند و یا فکر کند آمریکا توان تعامل با دنیا را دارد، فکر کند آمریکا امکان دوستی با ایران را دارد یا اینکه لیبرالیسم و ستمگر نیست به نظر ما از نظام جمهوری اسلامی ایران خارج و از جرگه ما و ولایت نیست.

وی با بیان اینکه از نظر ما هیچ ابرقدرتی در دنیا نیست؛ ابر قدرت خداست و هرکسی به آن متکی باشد، ابرقدرت است، گفت: بنا به روایات، قرآن کریم و فتاوای علما اعتقاد داریم که ابرقدرت خداست و هرکسی از خط خدا خارج نشود، ابرقدرت است؛ آمریکا ابرقدرت نیست و آمریکایی ها در میدان نبرد، مبارزه و درگیری آنقدر ضعیف هستند که نتیجه آن را در لبنان می بینیم؛ رژیم تا دندان مسلح صهیونیست در مقابل گروه کوچک حزب الله به زانودرآمده است.

جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور با اشاره به اینکه آمریکا در سوریه و افغانستان شکست خورده است، اضافه کرد: آمریکا طبل توخالی است که مثل کفتار پیر چنگ و دندان به دولت های ضعیف نشان می دهد، لذا صحبت با آمریکا صحبت یک مسلمان نیست.
مختاری فر ادامه داد: ما نیروهای مسلح از آن بسیج مردمی تا سرلشکرهای ارتشی و سردار سپاهی آمادگی کامل داریم تا هر جایی که مقام معظم رهبری فرمان بدهند، جان خود را فدا کنیم.

وی تأکید کرد: وقتی همانند اباعبدالله الحسین (ع) آماده فدا کردن جان خود را داریم دیگر چه ترسی داریم از اینکه یک آمریکایی بگوید حملات نظامی روز میز است؛ اصلا آمریکا میزش پایه ندارد. کدام میز، ما از این میز تو نمی ترسیم چون پیرو امام حسین (ع) هستیم.
جانشین ارشد نظامی آجا در جنوب غرب کشور یادآور شد: پدافند هوایی کشور در کنار نیروهای مسلح چند کار مهم را انجام داد که از آن جمله می توان به فرونشادن تروریست معروف ریگی با همکاری اطلاعات اشاره کرد.

مختاری فر اضافه کرد: وقتی نیروهای دریایی سپاه کار محاصره تفنگداران آمریکایی را انجام دادند هواپیماهای آمریکایی برای نجات آنها با جنگنده ها حاضر و تهدید به بمباران کردند ولی جنگنده های اف ۱۴ ارتش و جنگنده های هوایی پدافند به پرواز درآمد.

وی در پایان گفت: عملیات عیسی که هواپیمای آمریکایی را در خاک جمهوری اسلامی با قدرت تمام روی زمین نشادند نیز از دیگر همکاری های پدافند بود. همچنین زدن پهباد اسرائیلی در نطنز عملیات بزرگی بود که پدافند هوایی انجام و اسرائیلی ها برای همیشه سرکوب شدند.
 
 
کلمات کلیدی : ارتش ایران + ارتش جمهوری اسلامی ایران + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.