توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479688
۶ کمیسیون موقت در شورای پنجم تشکیل شده است
بخش خبری الف، 16 خرداد 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
عضو شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل ۶ کمیسیون موقت در شورای پنجم خبر داد و گفت: این کمیسیون‌ها در راستای تعامل با شورای چهارم و انتقال اطلاعات تشکیل شده است.

به گزارش فارس، احمد مسجد جامعی در تذکرات پیش از دستور سیصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از تلاش شهرداری در برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد اظهار داشت: شهرداری اقدامات خوبی در بازسازی و بهسازی مسیر زوار انجام داده است و فضاهای زیبایی در یادواره 15 خرداد و همینطور مسیر زوار امام خمینی(ره) ساخته شده است. 

وی افزود: بعضی از شهدای 15 خرداد در سیده ملک خاتون به خاک سپرده شده‌اند که تقریباً فراموش شده‌اند. 

احمد مسجد جامعی بیان داشت: منزل شهید تندگویان در منطقه 12 نیز با توجه به پتانسیلی که دارد، برای افتتاح آماده شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: جلسات مختلف با اعضای شورای پنجم شهر تهران برگزار شده است و هفته پیش رئیس شورای چهارم جلسه‌ای با این اعضا داشت و به نکات خوبی نیز اشاره شد تا اعضای جدید با فضای شورا بیشتر آشنا شوند. 

وی افزود: در حال حاضر با توجه به اینکه هیأت رئیسه شورای پنجم سنی و موقت است، در همین راستا 6 کمیسیون نیز در شورای پنجم تشکیل شده است و جلسات مشترکی با کمیسیون‌های چهارم شهر تهران برگزار شد. 

وی بیان داشت: ما به دنبال آن هستیم که هر 6 کمیسیون در شورای شهر پنجم، فعال شود.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها ، شورای شهر تهران ، شورای پنجم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.