توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445586
دستگاه‌های زیر نظر رهبری از تأدیه بدهی به تأمین اجتماعی مستثنی شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
نمایندگان مجلس دستگاه‌های زیر نظر مقام معظم رهبری و قوای مقننه، قضائیه و نهادهای عمومی غیردولتی را از تأدیه بدهی حسابرسی شده خود به سازمان تأمین اجتماعی از محل سهام قابل واگذاری دولت مستثنی کردند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه برنامه ششم توسعه متنی را به انتهای بند الف ماده 13 اضافه کردند.

در بند الف ماده 13 دولت مکلف شده بود در طول اجرای قانون برنامه در قالب بودجه سنواتی نسبت به تأدیه بدهی حسابرسی شده خود به سازمان تأمین اجتماعی از محل سهام قابل واگذاری دولت در قالب قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن املاک مازاد بر نیاز دستگاه‌های اجرایی، تأدیه نقدی در بودجه سنواتی، اوراق بهادار قانونی و امتیازات مورد توافق را اقدام کند.

نمایندگان این بند را به انتهای بند الف برای تأمین نظر شورای نگهبان اضافه کردند مبنی بر اینکه این بند شامل دستگاه‌های زیر نظر مقام معظم رهبری و قوای مقننه، قضائیه و نهادهای عمومی غیردولتی نمی‌شود.
 
کلمات کلیدی : لایحه برنامه ششم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.