توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386285
چرا احسان حدادی هنوز به ایران بازنگشته؟
بخش ورزشی الف،8شهریور95
پرتابگر دیسک کشورمان که در المپیک ٢٠١٢ یک افتخار تاریخی برای ایران رقم زد، بعد از ناکامی در المپیک ٢٠١٦ هنوز به ایران بازنگشته و این مسأله نگرانی‌هایی را به وجود آورده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵
فدراسیون هم بهانه‌ای ندارد

بعد از ناکامی غیرمنتظره احسان حدادی در المپیک ٢٠١٦، انتقادات زیادی به این ورزشکار وارد شد. همان‌طور که خودش قبول کرد، همه امکانات برایش فراهم شده بود اما با این حال او نه‌تنها نتوانست مدال دوره قبلی خود را تکرار کند، بلکه به فینال هم نرسید تا یک ناکامی بزرگ برایش رقم بخورد.

بعد از پایان المپیک ریو، حالا رئیس فدراسیون دوومیدانی نیز غیرمستقیم مقصر اصلی را خود حدادی می‌داند.

کیهانی دراین‌باره می‌گوید: «فدراسیون هم چیزی برای حدادی کم نگذاشت و همه برنامه‌ها را اجرایی کرد.»

حدادی برنگشت!

در حالی که همه رسانه‌ها و کارشناسان در انتظار بازگشت احسان حدادی از ریودوژانیرو بودند تا او درباره ناکامی‌اش توضیح بدهد، هنوز خبری از ورود این ورزشکار به ایران نیست. مشخص نیست که به چه دلیلی در شرایطی که تمام کاروان‌های ورزشی ایران وارد تهران شده‌اند، هنوز یک ورزشکار به کشورش بازنگشته است.

حتی اگر نیاز به سفر شخصی دیگری هم بود، شاید راه بهتر این بود که احسان حدادی به تهران سفر کرده و بعد از آن با هزینه شخصی خودش به کشور دیگری برود.

شائبه‌ها بیشتر شد

نزدیک به ٢‌سال است که شایعاتی درباره احسان حدادی به گوش می‌رسد و شاید همین موضوع بخش زیادی از فکر او را در چند ماه اخیر مشغول کرده بود. با این‌که قهرمان پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی ٢٠١٤ خودش این موضوع را چند باری تکذیب کرده اما از گوشه و کنار خبر می‌رسد که این ورزشکار درگیر پرونده‌ای شخصی در دادگاه است.

با تلاش کیومرث ‌هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک شرایطی فراهم شد تا احسان حدادی در آستانه المپیک خودش را درگیر این مسائل نکند و زمان رسیدگی به این پرونده به بعد از بازگشت از برزیل موکول شده بود.

حالا با عدم بازگشت حدادی به کشور شائبه‌های زیادی مبنی بر این‌که این ملی‌پوش دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد، مطرح شده است. با این حال رئیس فدراسیون دوومیدانی دلیل عدم بازگشت او را مسأله دیگری می‌داند: «حدادی صرفاً برای درمان آسیب‌دیدگی و احتمالاً عمل جراحی به آلمان سفر کرده است و شک نکنید به ایران برمی‌گردد.

او در آن‌جا توسط پزشک آلمانی معاینه می‌شود و اگر شرایط فراهم بود در همان جا و اگر نه، در ایران جراحی می‌شود.»

منبع: شهروند
 
کلمات کلیدی : احسان حدادی+دوومیدانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.