توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 396086
روایت مربی پیشین استقلال از توطئه شبانه مشاور نزدیک وزیر ورزش و یک بازیکن علیه مظلومی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵
بازیکن پیشین استقلال به انتقاد از وزیر ورزش پرداخت و از مدیرعامل برکنارشده آبی‌پوشان دفاع کرد.

ستار همدانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اتفاقاتی که طی روزهای اخیر بین محمود گودرزی، وزیر ورزش و بهرام افشارزاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال رخ داد، گفت: به‌عنوان کسی که سال‌ها در استقلال و البته ورزش بودم، تعجب می‌کنم چطور در ۵۰ سال گذشته که بهرام افشارزاده در ورزش ایران کار می‌کند با هیچ‌کس دچار مشکل نشده است، اما وزیر ورزش با ایشان به مشکل برخورده است.

وی ادامه داد: ظاهراً گودرزی فراموش‌کار شده است. در باشگاهی که تمام تصمیم‌گیری‌های آن با دستور و رسیدگی شخص نزدیک به وزیر انجام می‌شود و همواره این اتفاق رخ داده است، مگر می‌شود افشارزاده به‌صورت شخصی تصمیمی در رابطه با عقد قرارداد با بازیکنان، مربیان و یا سایر موارد بگیرد؟!

همدانی افزود: آقای گودرزی! فرافکنی نکنید. مشاور شما به همراه یکی از بازیکنان قبل از پایان لیگ، درست در شرایطی که سه هفته تا پایان بازی‌ها باقی مانده بود، علیه پرویز مظلومی توطئه کردند و مظلومانه، مظلومی را کنار زدند. حالا چطور شده که شما از پرویز مظلومی دفاع می‌کنید؟ شما زمانی که وارد وزارت ورزش شدید، به‌شدت با امیر قلعه‌نویی که پرافتخارترین مربی ایران است، دچار مشکل شدید، ولی الان طور دیگری حرف می‌زنید و می‌گویید دلسوز تیم هستید!

مربی پیشین استقلال در ادامه انتقاداتش از وزیر ورزش گفت: اگر مشاورتان که اسمش را نمی‌آورم در فاصله سه هفته قبل از پایان لیگ به همراه یک بازیکن، جلسات شبانه برگزار نمی‌کرد، این تیم حداقل یک جام به هواداران هدیه می‌داد.

وی ادامه داد: آقای گوردزی! این پست‌ها ماندنی نیستند و برای قبلی‌ها هم نماندند. آنچه ماندنی است، هواداران بزرگ استقلال هستند که به‌خوبی می‌دانند که چه کسانی خدمت می‌کنند و آنهایی را که به اسم هواداران، برای دوستان خود پست‌های حساس در نظر می‌گیرند و در آن پست‌ها با احساسات میلیون‌ها هوادار بازی می‌کنند، می‌شناسند.

همدانی در پایان تصریح کرد: خوشحالم که الان افشارزاده سمت و پستی در فوتبال و ورزش ندارد که دوستان مرا متهم کنند به‌خاطر پست و مقام از ایشان دفاع می‌کنم. واقعیت این است که من از حقانیت دفاع کردم.
 
کلمات کلیدی : ستار همدانی+استقلال+وزیر ورزش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.