توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476483
آخرین وضعیت پرونده قتل عام خانوادگی در خرم آباد
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان در تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل عام خانوادگی در خرم آباد گفت: در حال حاضر در حال بررسی جزئیات حادثه هستیم تا بتوانیم پس از تکمیل تحقیقات، کیفرخواست را صادر کنیم.

به گزارش میزان، سعید رازانی سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان به آخرین وضعیت پرونده قتل خانوادگی در خرم آباد اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در حال تحقیقات هستیم تا بتوانیم پس از تکمیل تحقیقات، کیفرخواست را صادر کنیم.

وی گفت: در این پرونده فعلا منتظر نظریه کارشناسی اسلحه شناسی هستیم تا بتوانیم به جزئیات حادثه اشراف دقیقتری داشته باشیم.

این مقام قضایی گفت: پس از دستگیری قاتل و همدست او تحقیقات با سرعت بیشتری در حال انجام است. البته اولیای دم از نفر سومی نیز در این رابطه شکایت کرده اند و معنقد هستند که آن فرد هم در وقوع قتل به نوعی شریک جرم بوده است که دادسرا نیز به این موضوع ورود کرده است.

به گزارش خبرگزاری، میزان در روز ۲۳ بهمن سال گذشته گزارشی مبنی بر قتل چهار نفر در یکی از روستاهای خرم آباد به دادستانی لرستان وصول شد.
 
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+قتل عام خانوادگی خرم آباد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.