توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496580
پورابراهیمی: مجلس آماده کمک برای تفویض اختیار به استانهاست
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رویکرد دولت و مجلس در برنامه ششم توسعه واگذاری اختیارات بود گفت: مجلس دهم آماده کمک به دولت برای تفویض اختیارات به استانهاست.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پور ابراهیمی در نشست مشترک اعضای شورای ملی گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، استانداران و روسای اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان‌های سراسر کشور در وزارت کشور با اشاره به اینکه باید اختیارات بیشتری به استانداران داده شود گفت: ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم، پس باید قواعد و مقررات متناسب با این شرایط باشد؛ بنابراین این به تفویض اختیارات به استانداران نیازمندیم.وی در ادامه با اشاره به اینکه در طول سه سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در وزارت کشور برای حضور استانداران در بخش خصوصی انجام شده است تصریح کرد: اگر در چهار سال آینده به دنبال تحولات اساسی هستیم، با روش‌های معمول به نتیجه نمی‌رسیم. باید دنبال تفویض اختیارات به استانها باشیم و مجلس در این زمینه هر کمکی لازم باشد، انجام می‌دهد.
 
کلمات کلیدی : پورابراهیمی + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.