توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 338288
کوهکن: رقبا از هول حلیم در دیگ نیفتند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مجلس دهم با درس از تجربه گذشته مطالبات اولیه مردم و نیز رفع مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال را در دستور کار خود قرار دهد.

محسن کوهکن در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ترکیب تازه مجلس شورای اسلامی در دور دهم، اظهار کرد: باید نتایج انتخابات را با توجه به یک تحلیل واقع‌بینانه و به دور از انحرافات سیاسی و یا باندگرایی مورد بررسی قرار داد تا بتوان بهتر به شناخت شرایط جدید کشور رسید.

وی با بیان این‌که «پیروز اصلی انتخابات مردم هستند»، گفت: یک جریان سیاسی به علت عملکردش در مجلس ششم و دولت‌های هفتم و هشتم در بیشتر شهرستان‌ها رأی مردم را کسب نکرده است و تنها در تهران با موفقیت روبه‌رو شده است که نباید سبب شود این جریان از هول حلیم در دیگ بیفتد.

وی با اشاره به این‌که «شکست و پیروزی در عمل به تکلیف معنا می‌شود»، اظهار کرد: در مکتب ما شکست و پیروزی معنای دیگری دارد و کسی که به تکلیف خود عمل کند، پیروز میدان است و اگر از عمل به آن سر باز زند شکست خورده است.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان این‌که «مجلس آینده در قبضه کسانی که در تهران رأی نخست را آورده‌اند، نخواهد بود»، گفت: از نظر قانون اساسی، نماینده اول تهران با نماینده‌های شهرستان‌ها هیچ تفاوتی ندارد و هر دو اختیاراتی یکسان دارند.

وی افزود: نباید در مجلس آینده به شکلی برخورد کرد که اگر چند نفری از تهران به مجلس رفته‌اند، فردا مجلس در قبضه آن‌ها باشد بلکه مجلس در قبضه کسانی خواهد بود که زیر پرچم نظام و ولایت وارد این نهاد قانونگذاری شده‌اند.

وی اولویت مجلس آینده را رفع مشکلات اقتصادی مردم و پیگیری مطالبات اولیه آن‌ها دانست و گفت: مجلس دهم باید از تجربه گذشته درس گیرد و مطالبات اولیه مردم را پیگیری کرده و رفع مشکلات اقتصادی آن‌ها را مورد توجه خود قرار دهد.

کوهکن در پایان با اشاره به این‌که «مردم خواهان رونق اقتصادی مبتنی بر عزت ایرانی- اسلامی هستند»، گفت: مردم علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی‌شان نسبت به مسائل فرهنگی و تهاجم غرب نیز دغدغه دارند و سلامت، اخلاق و دین فرزندان‌شان و حفظ کیان خانواده براشان در اولویت است و مجلس آینده باید این موارد را نیز مدنظر خود قرار دهد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۷:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۵:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۲:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۹:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۵ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۹ ۱۱:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : کوهکن+اصلاح طلبان+اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.