نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488084
توزیع روزانه 30 تن گوشت گرم گوسفندی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه ۳۰ تن گوشت گرم گوسفندی در ۴۰۰ نقطه تهران با قیمت مناسب عرضه می شود.

به گزارش ایسنا، سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام اظهار کرد: ستاد تنظیم بازار در وزارت جهاد کشاورزی در راستای تعادل بخشی به قیمت گوشت قرمز و جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها در کنار حمایت از تولید داخلی، سیاست واردات گوشت قرمز سبک از آسیای میانه و استرالیا را از ابتدای امسال اتخاذ کرده است.

منوچهر توسلی افزود:گوشت گرم گوسفندی وارداتی با کیفیت در نقاط مختلف تهران از جمله 25 فروشگاه افق کورش، 55 غرفه در میادین میوه و تره بار، 12 فروشگاه شهروند، 9 فروشگاه رفاه و مجتمع گوشت ملاصدرا با قیمت مناسب عرضه می شود.

وی با بیان این که گوشت گرم گوسفندی توسط بخش خصوصی وارد و با مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می شود،گفت: گوشت های گرم گوسفندی وارداتی از آسیای میانه با قیمت مصوب در ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی بر اساس قیمت لاشه به قرار هر کیلو گرم 31هزار و 500 تومان و گوشت وارداتی از استرالیا با قیمت هر کیلو گرم 33 هزار تومان در فروشگاه های زنجیری تهران به دست مصرف کننده می رسد.

توسلی افزود: واردات و توزیع این محصول با نظارت دقیق سازمان دامپزشکی کشور و سازمان حمایت از مصرف کنند وتولید کننده و بر اساس موازین ذبح شرعی صورت می گیرد.

وی در عین حال از توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی به میزان 16 تن در استان های البرز، 15 تن در قم و سه تن در آذربایحان غربی خبر داد و اعلام کرد: به زودی این محصول به استان های یزد، خراسان رضوی و همدان ارسال می شود.سرپرست اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام اذعان داشت: در صورت همکاری صنف قصابان تهران، گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت مصوب در فروشگاه های خرد سطح تهران نیز عرضه خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : گوشت قرمز+گوشت گوسفندی
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۴۸:۱۹
می شه بفرمایید در کدام محل از استان البرز توضیح می شود من که تا حالا در هیچ فروشگاهی ویا میدان تروباری در کرج ندیدم ؟! (4454299) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۲:۰۷:۲۵
30 تن؟؟؟؟
زیاد نیست؟!!
شهر به این بزرگی فقط 30 تن؟! (4454332) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.