توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371687
حمایت روسیه از انجام تعهدات۱+۵ در قبال ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۱
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: روسیه از انجام تعهدات طرف‌های مقابل ایران در مذاکرات اتمی در این مسیر حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، مهدی سنایی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه امروز (سه‌شنبه) با سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه دیدار کرد.

در این دیدار، دو طرف از افزایش همکاری‌های دو جانبه ایران و روسیه در شرایط پس از اجرایی شدن برجام ابراز رضایت کردند و بر فاکتور تعدد دیدارها و گفت‌وگوهای تلفنی رییسان‌جمهور دو کشور در تقویت این همکاری‌ها تأکید کردند.

سنایی در این دیدار از نقش سازنده روسیه در همکاری با ایران در انجام تعهدات مرتبط با اجرای برجام تشکر کرد و گفت: با رفع بسیاری از موانع، همکاری‌های دو کشور در زمینه‌های مختلف رو به افزایش است.

سرگئی ریابکوف نیز آمادگی روسیه برای همکاری در زمینه استفاده صلح‌آمیز از انرژی اتمی و موضوعات مرتبط با اجرای برجام را مجدداً اعلام کرد و بر ضرورت تداوم همکاری‌ها در جهت ارایه تصویر درستی از اجرای برجام تأکید کرد.

معاون وزیر خارجه روسیه ضمن اشاره به انجام تعهدات ایران در اجرای برجام، اظهار کرد: روسیه از انجام تعهدات طرف‌های دیگر مذاکرات اتمی در این مسیر حمایت می‌کند.
 
کلمات کلیدی : روسیه+ایران+تحریم+برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.