نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502834
پزشکیان: کابینه را اصلاح طلب نمی دانم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱
مسعود پزشکیان در گفت و گو با انتخاب در پاسخ به این پرسش که آیا طبق ادعای برخی کابینه معرفی شده را کابینه ای اصلاح طلب می دانید؟ ضمن رد این ادعا گفت: این کابینه را اصلاح طلب نمی دانم و هرکسی میتواند نظر خودش را داشته باشد. به نظر من اقای روحانی این کابینه را طبق سلیقه خودش چیده است و از هر گروه و جناحی وزیر معرفی کرده است.

نایب رییس مجلس در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا این کابینه می بتوانند مطابق خواست 24 میلیون رای عمل کنند؟ گفت:  نه. این کابینه به تنهایی نمی تواند کاری انجام دهد. اگر انسجام کشور حفظ نشود و در همه کشور عدالت را رعایت نکنیم هرچقدر هم قدرت داشته باشیم چیزی درست نمی شود.

او همچنین افزود: مدیریت کشور باید بر اساس عدالت گام بردارد و این عدالت  درچارچوب علم، کارشناسی، تجربه و مشارکت همه امکان پذیر است. نمی توانیم فقط یک جناح و گروه سیاسی را به میدان بیاوریم و بعد انتظار داشته باشیم بقیه جناح ها و قومیت ها هرچیزی را که می گوییم بپذیرند.

پزشکیان ادامه داد: هرچقدر هم که حرفمان درست باشد آنها نمی توانند ان حرف را قبول کنند چون همه جریانات و قومت ها و جناح ها میخواهند در قدرت شریک باشند و در جامعه بازی داده شوند و در امور مشارکت کنند. نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: انها هم میخواهند در جامعه دیده شوند و حضورشان معنی دار شود اگر این معنا را در جامعه ایجاد نکنیم قطعا با مشکل مواجه خواهیم شد.

نایب رییس اول مجلس خاطرنشان کرد: به نظر من این کابینه ای نیست که بتواند این انتظارات را براورده کند. پزشکیان درباره اینکه به نظر او چند نفر از کاببنه رای می آورند گفت: من به کابینه رای می دهم و فکر میکنم بالای 90 درصد آن رای می آورد ولی به عنوان هیات رییسه مجلس نمی توانم روی هوا و بدون بررسی دقیق حرفی بزنیم چون تحلیل روشنی در این باره ندارم.

این عضو فراکسیون امید یاداور شد: این حرف حتی به درد حدس هم نمی خورد. من یک فرد دانشگاهی هستم و می دانم حدس زدن هم روشی دارد که من برای حدس زدن روش آن را اعمال نکرده ام.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۰:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۸:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۰۹:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۸:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : پزشکیان، رای اعتماد، کابینه ،اصلاح طلبان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۸:۲۱:۰۵
این کابینه مثه نماینده های شورای شهر نتیجه تکراره و باید هم پاسخگو باشن و از الان نمیتونن شونه خالی کنن... (4523594) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۲۰:۳۴:۵۰
می خواد مسئولیت عدم موفقیت دولت رو به پای اصلاح طلبان ننویسند اما اگر دولت نتونه کاری بکنه چنانچه تا الان هم کار خاصی انجام نداده حزب شما باید قدرت رو بذاره کنار برای مدتی. (4523717) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.