توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447638
عبدالله عبدالله خواستار نابودی طالبان شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۳
تسنیم نوشت: رئیس اجرایی افغانستان اعلام کرد که گروه‌های تروریستی در مناطقی پنهان شدند که طالبان حضور دارند و ما برای از بین بردن دیگر گروه‌های تروریستی، نخست باید طالبان را نابود کنیم.

«عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی افغانستان، در نشست شورای وزیران گفت که رئیس اجرایی افغانستان گفت که گروه‌های تروریستی در مناطقی پنهان شدند که طالبان حضور دارند و برای از بین بردن این گروه‌ها، ابتدا گروه طالبان باید از بین برده شود.

وی افزود: افغانستان هرگز تفاوتی میان گروه‌های تروریستی قائل نشده است و از ترور به عنوان ابزار برای رسیدن به اهداف سیاست خارجی خود استفاده نکرده است.

«عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت افغانستان چندی قبل در دیدار با «مرسلاف جینکا» معاون دبیرکل سازمان ملل اعلام کرده بود که باب مذاکره با مخالفان دولت این کشور باز است.

عبدالله با اعلام حمایت از نظامیان افغان گفته بود که برنامه‌های طالبان و تروریست‌ها در افغانستان شکست خورده‌‌ است و حکومت افغانستان نیز به برنامه و روند صلح پایبند است.
 
کلمات کلیدی : افغانستان + طالبان + عبدالله عبدالله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.