نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369932
چای سبز هم لاغر نمی کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰
یک متخصص طب سنتی گفت :از نظر علمی مقاله ای مبنی بر اینکه چای سبز قابلیت کاهش وزن و لاغری را داشته ،وجود ندارد.

به گزارش مشرق، محمد باقر مینایی متخصص طب سنتی گفت: چای سبز و سیاه هر دو از برگ های چای تهیه شده که از نظر رنگ ، نوع، روش تهیه و خواص درمانی با هم متفاوت هستند،چای سبز قابض و باعث کاهش فشار خون می شود ولی خواص درمانی از جمله جلوگیری از ریزش مو و و نقش آن برروی پوست و... وجود نداشته و این تصوری است که به اشتباه بین افراد رواج پیدا کرده.

مینایی در خصوص نقش چای سبز بر لاغری اظهار داشت: از نظر علمی مقاله ای مبنی بر اینکه چای سبز قابلیت کاهش وزن و لاغری را داشته ،به اثبات نرسیده و چای هایی که در بازار وجود دارد صرفا جنبه ی فروش و تبلیغاتی داشته و هیچ نقشی در کاهش وزن ندارد.

وی ابراز داشت : چای سبز و سیاه هر دو باعث کاهش استرس و آرامش بخش اعصاب است وبه علت اینکه ژنوم افراد ایرانی نسبت به چای سبز آگاهی ندارد ، مصرف آن باعث اختلال در عملکرد سیستم بدن افراد ایرانی می شود در صورتیکه مردمان آسیای شرقی مثل چین به علت استفاده ی مداوم از آن ،بسیار برای آنها مفید و مشکلی را به وجود نمی آورد .

وی در پایان اظهار داشت: دمنوش با ترکیبات بارهنگ ، خاکشیر و نبات در کنترل اضافه وزن و لاغری نقش موثری داشته و همچنین بارهنگ بهترین دارو برای عملکرد مناسب لوله ی گوارشی است .
کلمات کلیدی : طب سنتی چای سبز
 
Spain
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۰:۵۷:۵۷
آقای متخصص شما یه بودجه بگیر و برو تحقیق کن و بعد بیا تز بده
تا به کی میخوای از نظریه دیگران استفاده و کنی و حتی اونا رو رد هم بکنی؟ (3808697) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۲:۵۳
خوب اخرش چی ایا چای سبز خصوصیات گفته شده مانند آنتی اکسیدان رو داره یا باز هم مختص مردم جنوب شرق اسیاست (3809469) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.