توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426433
وقتی خوانندگان کیهان برای انتقاد کردن از دولت ۲، ۳بار به این روزنامه زنگ می زنند!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۹
روزنامه کیهان در ستونی که گویا تماسهای تلفنی مخاطبانش را منتشر می کند، در شماره امروز خود ،همه موارد را به حمله به دولت اختصاص داد. نکته جالب ، شماره های تکراری تماس گیرندگان است!

* چرخش مدام 180 درجه‌ای آقای رئیس‌جمهور از حمله به انقلابی‌گری تا تأکید بر ادامه انقلاب در زمان حاضر اگر نشانه سیاسی‌کاری نباشد ممکن است به عدم ثبات اندیشه تعبیر شود.
7977---0912

* سخنگوی دولت به گونه‌ای از 23 میلیارد تومان حقوق‌های نجومی پرداخت شده به مدیران یاد می‌کند که گویا برای ایشان پول خرد است. با این پول می‌شد به هزاران جوان ایرانی وام ده میلیون تومانی پرداخت کرد تا تشکیل خانواده بدهند.
7977---0912
* نگرانی و بی‌قراری سخنگوی دولت در قضیه حقوق‌های نجومی مدیران قابل درک است چرا که چاقو دسته خودش را نمی‌برد. اما از طرف دیگر خدشه به اعتماد مردم هم آسیبی نیست که به این آسانی قابل ترمیم باشد.
7977---0912

* وقتی آمریکا بدعهدی اول را به اجرا درآورد و واکنشی از سوی مسئولان ایرانی ندید برای تمدید 10 ساله تحریم‌ها گستاخ شد و بزک کنندگان داخلی برجام به جای محکوم کردن آن، آن را امری طبیعی دانستند!
3783---041
* آقای روحانی منشور حقوق شهروندی با اوضاع فسادهای مالی افشا شده و اختلاف حقوقی که مدیران با دیگر کارکنان دارند کاملاً در تناقض است! چگونه می‌شود در جامعه اختلاف طبقاتی شکل گیرد و از حقوق شهروندی و برابری دم زده شود!
3783---041
 
کلمات کلیدی : نقد دولت + روزنامه کیهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.