نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493934
زمان تعیین تکلیف سپرده‌گذاران بیشتر از ۵۰۰میلیون تومان «کاسپین»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تمهیداتی برای حل مشکل سپرده‌گذاران بیشتر از ۱۰۰میلیون تومان و تا سقف ۵۰۰میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آخرین اقدامات هیئت رئیسه پارلمان برای پیگیری وضعیت و تعیین تکلیف مؤسسه اعتباری «کاسپین»، گفت: طبق آخرین تصمیماتی که در نشست اخیر بین آقای پزشکیان نایب‌رئیس مجلس و آقای سیف رئیس‌کل بانک مرکزی برگزار شده مشکل سپرده‌های کمتر از 100 میلیون تومان حل شده است.

وی درباره مشکل قانونی فروش اموال مؤسسات اعتباری و پرداخت آن به سپرده‌گذاران، اظهار داشت: در این زمینه مقرر شده که مکاتباتی با قوه قضائیه صورت گیرد و نظر این قوه نیز دریافت شود که پس از آن این مشکل نیز به‌صورت کامل مرتفع می‌شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در پاسخ به این سؤال که "در نهایت مشکل سپرده‌گذاران در چه وضعیتی قرار دارد؟"، تأکید کرد: طبق آمار موجود، مشکل اکثر سپرده‌گذاران در مؤسسات اعتباری رفع شده است.

نعمتی با اشاره به چگونگی حل‌وفصل مشکل سپرده‌‌گذاران بیشتر از یکصد میلیون تومان خاطرنشان کرد: تمهیداتی برای حل مشکل سپرده‌گذاران بیشتر از 100 میلیون تومان و تا سقف 500 میلیون تومان در نظر گرفته شده که این موضوع نیز تعیین تکلیف می‌شود.
 
کلمات کلیدی : سپرده‌گذاران ، کاسپین ، موسسات مالی ، بانک مرکزی
 
سپرده گزار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۱۸:۳۶:۴۳
باسلام
پول سپرده گزارها با کسری قابل توجه عودت داده شده است.
کجای اینکار تعیین تکلیف است؟
از شهریور 94 سود کسر می شود و علاوه بر آن 10 درصد از اصل پول هم کم می کنند.
این درحالیست که مردم در یک موسسه مجاز سپرده گزاری کرده اند. ولی بانک مرکزی می گوید سوتفاهم شده است و هزار قصه دیگر ..... (4482384) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۹ ۲۰:۴۶:۵۹
مصاحبه بدون اطلاعات و یا ارایه اطلاعاتی غلط از روی عمد تاثیری جز ایجاد خشم و التهاب ندارد. (4482514) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.