توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483034
تقدیم گزارش برجامی کمیسیون امنیت‌ملی به هیئت‌رئیسه مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۵
عضو کمیته هسته‌ای مجلس از قرائت گزارش ۶ ماهه دوم نحوه اجرای برجام در صحن علنی مجلس خبر داد.

ابوالفضل حسن‌بیگی عضو کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، از تصویب گزارش کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی از نحوه اجرای برجام در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: گزارش 6 ماهه دوم کمیسیون امنیت‌ملی از نحوه اجرای برجام تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شد.

وی افزود: این گزارش پس از سرکشی دو هفته‌ای نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه به منظور قرائت در صحن علنی پارلمان در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

عضو کمیته هسته‌ای مجلس با اشاره به روند تدوین گزارش 6 ماهه دوم از نحوه اجرای برجام، تصریح کرد: در جلسات متعدد کمیسیون امنیت‌ملی گزارش شش ماهه دوم را با گزارش وزارت امور خارجه تطبیق داده و اصلاحات لازم از سوی اعضا بر روی گزارش انجام شد.

حسن‌بیگی خاطرنشان کرد: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی به عنوان کمیسیون تخصصی باید هر 6 ماه یک بار گزارشی از نحوه اجرای برجام تدوین کند تا در صحن علنی قرائت شود.
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۸:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۲۱:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۲:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۷:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۵:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۲۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۱:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : برجام، ترامپ، مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.