توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421032
هدیه تأمل برانگیز دانشجویان به ابتکار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
اعضای شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در مراسم گرامیداشت روز دانشجو یک کپسول اکسیژن به رئیس سازمان محیط زیست هدیه دادند.

به گزارش فارس، مراسم گرامیداشت روز دانشجو امروز با حضور جواد اطاعت فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب و معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
در حاشیه سخنرانی معصومه ابتکار، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس یک کپسول اکسیژن به وی اهدا کردند.

همچنین شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در نامه‌ای به ابتکار عنوان کرد: با کمال تشکر و احترام نسبت به حضور شما در جمع دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس بر خود واجب دانستیم از شما به خاطر دهه‌ها ابتکار، تلاش و فداکاری در عرصه زیست محیطی کمال تشکر و قدردانی را کنیم. بر خود واجب دانستیم از شما که تریبون محیط زیست را تبدیل به تریبون جناح سیاسی خود نکرده‌اید و به جای پرداختن به مشکلات زیست‌محیطی در جامعه، به آلودگی‌های سیاسی دامن نزده‌اید و نیز به خاطر ابتکار جدید شما و استخدام دیپلمه‌ها در پست‌های کلیدی سازمان تحت امر آن هم برای اشتغال‌زایی کمال تشکر و قدردانی را کنیم.

در این نامه آمده است: در اینجا از طرف تمام مردم ایران و ریه‌های زخم خورده مردم خوزستان، سیستان و بلوچستان و همچنین به خاطر تلاش‌های شما در احیای تالاب هامون نیز کمال تشکر و قدردانی را داریم.

شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در این نامه آورده است: از ابتکار شما در عدم کپی برداری از مقالات دیگران و کسب مدارج علمی و افتخار آفرینی برای کشورمان و حل معضل آلودگی‌های زیست‌محیطی آن هم با توجه به نسخه‌های زیست محیطی دیگر کشورها، کمال تشکر و قدردانی را داریم و از طرف شورای راهبردی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس به شما پیشنهاد می‌دهیم برای سلامتی جسمی و روحیتان در زمان حضور در ایران نه در زمان سفرهای خارجیتان از هدیه این مجموعه که یک کپسول هوای پاک است استفاده کنید.
 
 
کلمات کلیدی : معصومه ابتکار+آلودگی هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.