توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454234
توضیحات لاریجانی درباره نامه آیت‌الله موحدی کرمانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۳
رییس مجلس از نامه آیت‌الله موحدی کرمانی درباره مجاز بودن استفاده دستگاه‌های اجرایی از فاینانس برای اولویت تامین مالی خبرداد.

به گزارش ایلنا، محمدجواد ابطحی در نشست علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال ۹۶ کل کشور، با اشاره به پیشنهاد کمیسیون برای اصلاح بند الف تبصره ۳ گفت: کمیسیون تلفیق برای اصلاح این بند به نامه مجمع تشخیص مصلحت نظام استناد کرده اما این نامه در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آیت الله موحدی کرمانی به عنوان سرپرست مجمع تشخیص مصلحت نظام نامه ای را در رابطه با مجاز بودن اصلاح بند الف تبصره ۳ لایحه بودجه سال ۹۶ به معاونت قوانین، مرکز پژوهش ها و کمیسیون های تلفیق لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۶ کل کشور ارسال کرده اند.

او ادامه داد: در متن نامه آیت الله موحدی کرمانی آمده است که "استفاده دستگاه های اجرایی از تسهیلات مالی خارجی با اولویت تامین مالی در طول برنامه ششم در قالب قوانین بودجه سنواتی مجاز است"، از این رو کمیسیون تلفیق بودجه اصلاح صورت گرفته در بند الف تبصره ۳ ماده واحده را براساس این نامه انجام داده است.
 
کلمات کلیدی : موحدی کرمانی+علی لاریجانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.