توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499712
موسوی لاری: برخی از وزرای پیشنهادی ضعیف هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱
نائب رییس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: باید منتظر بود ببینیم خروجی لیست چه می‌شود. هنوز برخی وزارتخانه‌ها مثل آموزش و پرورش به نتیجه نرسیده باید دید چه کسی به مجلس معرفی می‌شود.

به گزارش فارس، عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله مروارید در مسجد نور تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که نتیجه کمیته بررسی عملکرد شورای سیاست گذاری اصلاح‌طلبان  به کجا رسد، اظهار داشت: این کمیته در حال جمع آوری اطلاعات از استان‌ها و احزاب است تا بر اساس اطلاعات به دست آمده نتیجه‌گیری شود.

وی درباره کمیته تعامل با رییس جمهور و نتیجه تعامل‌ها برای چینش کابینه دوازدهم نیز گفت: این کار گروه یک جلسه با رییس جمهور داشت که مباحث کلی در آن جلسه مطرح شد اما وارد مصادیق نشدند و باید ببینیم رییس جمهور چه تصمیمی دوباره کابینه می‌گیرند،

وزیر کشور دولت اصلاحات افزود: بالاخره طبیعی است که همه آنچه مورد نظر گروه‌ها، تشکل‌ها و سازمان‌های مختلف اجتماعی بوده در مقدورات آقای رییس جمهور هم نبوده است.

وی با اشاره به حدس و گمان‌‌هایی که درباره وزرای کابینه دوازدهم زده می‌شود، تصریح کرد: لزوما بر روی گمانه‌ها نمی‌شود داوری کرد. شاید همین افراد مطرح کارکرد مناسب‌تری نسبت به همتایان پیشین خود داشته باشند ولی با کلیت این حرف موافقم که برخی از وزرای پیشنهادی فعلی ضعیف هستند.

موسوی لاری سپس تاکید کرد: باید منتظر بود ببینیم خروجی لیست چه می‌شود. هنوز برخی وزارتخانه‌ها مثل آموزش و پرورش به نتیجه نرسیده باید دید چه کسی به مجلس معرفی می‌شود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود دو نظر در مورد سهم خواهی وجود دارد یک طرف می‌گویند سهم‌خواهی حق اصلاح طلبان است و عده‌ای مخالف هستند، گفت: سهم خواهی چیز مناسبی نیست که بگویند ما حمایت کردیم پس سهمیه ما را بدهید ولی راهنمایی و نظر مشورتی و توجه به مطالبات مردمی نکاتی است که اصلا طلبان باید مطرح کنند.

موسوی  لاری در پایان تصریح کرد: اتفاقا جریان اصلاحات با مشی که دارد به دولت گفته است ما سهم نمی‌خواهیم ولی شما در چارچوب آرای مردم حرکت کنید بهترین نظر را دادند.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم+کابینه جدید روحانی+موسوی لاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.