نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508513
واردات برنج متوقف شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی، واردات برنج متوقف شده است.

محمدحسین قربانی نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه واردات برنج به کشور از اول شهریور سال جاری متوقف شده است، گفت: وزارت جهاد و کشاورزی در بخشنامه‌ای اعلام کرده از اول شهریور سال جاری واردات برنج متوقف شود که این بخشنامه اجرایی شد.

وی با تاکید بر اینکه واردات در فصل برداشت برنج به ضرر کشاورزان و اقتصاد کشور است، افزود: با فشارهایی که نمایندگان به وزارت جهاد کشاورزی و ستاد تنظیم بازار وارد کردند، واردات برنج متوقف شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به مباحث مطرح شده درباره واردات برنج‌های آلوده به کشور، خاطرنشان کرد: تاکنون گزارشی درباره اینکه برنج‌های آلوده با برندهایی که مورد تائید است از مبادی رسمی وارد کشور شده باشد به کمیسیون ارائه نشده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: عمده نگرانی نمایندگان درباره برنج‌های وارداتی است که دو یا چند سال در انبارها مانده‌اند و پس از آن به بازار تزریق می‌شود.
 
کلمات کلیدی : برنج + واردات برنج + کشاورزی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۰:۴۵:۳۲
برنج ایرانی بزودی کیلویی 20000 تومان! (4546757) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.