نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423517
اولین تصاویر داعش از داخل شهر تدمر بعد از اشغال آن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۹
به دنبال اشغال مجدد شهر تدمر توسط گروه تروریستی داعش، این گروه ویدئویی از وضعیت داخل این شهر در حومه حمص پس از خروج نیروهای ارتش سوریه از آن، منتشر کرده است.

العالم - سوریه در این ویدئو خیابان های شهر، خالی از سکنه دیده می شوند و عناصر این گروهک تروریستی پس از کنترل بر پست های بازرسی و ساختمان های حکومتی آزادانه به رفت و آمد در شهر می پردازند.

در این راستا، خبرگزاری روسی نووستی به نقل از منابع آگاه گزارش داد داعش اقدام به اشغال مناطق واقع در جنوب غرب این شهر و همچنین روستاها و میدان های نفتی از جمله میدان حیان کرده است.

این منبع افزود: «ارتش سوریه پس از وارد آوردن ضربات سهمگین به داعش از روستای البیارات و روستاهای اطراف آن خارج شد و در پایگاه هوایی تی – 4 واقع در حومه تدمر به عنوان پایگاه اصلی نیروهایش در منطقه مستقر شد».

به نوشته پایگاه روسیا الیوم، ارتش سوریه روز یکشنبه اعلام کرد پس از وارد آوردن ضربات سهمگین به عناصر تروریستی داعش و خارج کردن ساکنان شهر تدمر از آن، از مواضعش در شهر عقب نشینی کرده و در محور غربی اطراف آن مستقر شده است. ارتش سوریه ماه مارس گذشته شهر تدمر را از گروه تروریستی داعش پاکسازی کرده بود.

بر اساس منابع مرکز آشتی روسیه در پایگاه هوایی حمیمیم، در حمله داعش به شهر تدمر، حدود چهار هزار عنصر تروریستی شرکت داشته است.
کارشناسان روس، دلیل اشغال تدمر را مشغول بودن نیروهای اصلی ارتش سوریه به جنگ در حلب ارزیابی کرده اند.
فیلم
 
کلمات کلیدی : داعش، سوریه، تدمر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۲۱:۱۸:۴۶
خوب مگه نمیگن شهر خالی از سکنه شده وفقط داعش ها مستقر شدن خوب بکوبید این شهر رو تا همونجا دفن بشن ! (4064028) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.