نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484817
نوبخت: پاسخ سپاه عزیز به داعش نماد اقتدار ملی بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
سخنگوی دولت تصریح کرد: پاسخ سپاه عزیز به داعش نمادی از اقتدار ملی است.

به گزارش تسنیم، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست هفتگی با خبرنگاران، با تقدیر از اقتدار سپاه در حمله موشکی به مقر داعش در دیرالزور گفت: اگر ٢٩ اردیبهشت به عنوان نماد اسنجام ملی بیان شود پاسخ سپاه عزیز به داعش نمادی از اقتدار ملی است و این اقتدار نشان می‌دهد که فقط در جهت امنیت ملی نیست و فراتر از آن امنیت منطقه هم است.

وی افزود: داعش پدیده تروریستی است که امنیت منطقه را مخدوش کرده و نشان داده جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریست‌ها امنیت منطقه را در صدر برنامه‌ها دارد و لذا کشورهای همسایه باید از این اقتدار ایران خوشحال و احساس آرامش کنند.

سخنگوی دولت همچنین از اقتدار وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان در مبارزه و نابودی عناصر وابسته به گروهک های تروریستی در داخل قدردانی کرد.

نوبخت در پاسخ به این سوال که آیا ایران باز هم از حملات موشکی علیه تروریست ها استفاده خواهد کرد و این حملات در حالی صورت گرفت که آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کرده بود و این موضوع حامل چه پیامی است؟ گفت: فکر می‌کنم صریح ترین نظر دولت درخصوص تقویت بنیه دفاعی و افزایش توانمندی موشکی جمهوری اسلامی ایران توسط شخص رییس جمهور بیان شده و دولت از همه فعالیت های موشکی سپاه و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی میکند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران هیچ محدودیتی برای افزایش توانایی های موشکی خود قائل نیست و از هر نوع فعالیت در این عرصه دفاع میکنیم و فکر میکنیم توان دفاعی و تقویت بنیه دفاعی قابل مذاکره و مماشات و انعطاف یا هیچ یک از دول خارجی بویژه امریکای روسیاه نیست.

وی تاکید کرد: امنیت ملی ما مخل امنیت کشورهای همسایه نیست و از این رو ما به این فعالیت‌ها در قالب دکترین دفاعی کشورمان که همان بازدارندگی است ادامه خواهیم داد.
 
کلمات کلیدی : سپاه پاسداران، موشک، دیرالزور، نوبخت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۱:۰۷:۵۷
چرا رییس جمهور محترم ، با شادی ملت همراه نیست.؟؟ (4434799) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.