توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464413
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: مسائل اقتصادی مردم ‌را دچار مشکل کرد‌
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس‌ با بیان اینکه مسائل اقتصادی ‌مردم و سرمایه‌گذاران را دچار مشکل کرد، گفت: کمیسیون اقتصادی به‌دنبال ایجاد اصلاحاتی در قوانین اقتصادی‌ است.

سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه مسائل اقتصادی از جمله دغدغه‌های اصلی کشور است اظهار داشت: کمیسیون اقتصادی مجلس با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، درصدد ایجاد اصلاحاتی در بخش‌های مختلف اقتصاد کشور است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تسهیلات بانکی را از جمله موارد اصلاح پذیر بیان کرد و گفت: قوانین حاکم در حوزه پرداخت تسهیلات و مسائل بانکی، ارزش بر افزوده و مالیات دارای نقص‌هایی است که مردم و سرمایه‌گذاران را دچار مشکل کرده است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قاچاق کالا و ارز که از مبادی غیرقانونی و بعضاً قانونی وارد کشور می‌شود و عدم مدیریت واردات و نابسامانی در صادرات کالا، مشکلات اساسی در اقتصاد کشور ایجاد کرده که نیازمند اصلاح و تغییرات است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در ثبت نام شوراهای شهر و روستا اذعان داشت: با وجود استقبال مردم در ثبت نام شوراهای شهر و روستا در بعضی از روستاها با کمبود کاندیدا مواجه بودیم.

دلخوش درباره برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: تا  اول اردیبهشت ماه وضعیت صلاحیت کاندیداها بررسی می‌شود و کاندیداهای رد صلاحیت شده بر اساس آنچه قانون‌گذار تعیین کرده است برای اعتراض و شکایت 4روز فرصت دارند.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گیلان افزود: همکاری و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط، ائمه جمعه استان، استانداری، معاونان استاندار، مجمع نمایندگان استان گیلان و خبرگزاری‌ها با هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراها به بهترین شکل در حال انجام است.
 
کلمات کلیدی : مجلس+اقتصاد ایران+معیشت مردم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.