توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497543
عضو کمیسیون امنیت ملی: اجازه نخواهیم داد آمریکایی‌ها از مراکز نظامی‌ ما بازدید کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس گفت: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا آمریکایی‌های در قالب برجام از مراکز نظامی ما بازدید کنند.

ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر در گفت‌و‌گو با میزان، با اشاره به بهانه جویی‌های آمریکا مبنی بر بازدید از مراکز نظامی ایران در قالب توافق هسته‌ای، گفت: بهانه‌گیری‌های خصمانه آمریکا بحث امروز و دیروز نیست و این مسئله سبقه تاریخی دارد. وی تصریح کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا آمریکایی‌های در قالب برجام  از مراکز نظامی ما بازدید کنند.

عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس با بیان اینکه برجام بهانه دست آمریکا شده است، تاکید کرد: مگر بحث موشکی درقالب برجام مطرح شده است؟ برجام تنها به مسائل هسته‌ای اشاره داشت. نانواکناری با بیان اینکه تنها آمریکا طرف مقابل ما دربرجام نیست، بیان داشت: آمریکا یکی از شش کشور 5+1 است که پای توافق هسته‌ای با ایران را امضا کرده، این درحالی است که این توافق به امضای اتحادیه اروپا هم رسیده است.

عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس با بیان اینکه ما برای ورود به بحث برجام باید بین آمریکا و سایر اعضای 1+5 تفکیکی قائل شویم، اظهارداشت: این درحالی است که خود آمریکا هم اعتراف می‌کند که ایران تعهدات خود را در برجام عملیاتی کرده است بنابراین به اعتقاد بنده آن کشوری که تاکنون به برجام عمل نکرده، آمریکاست.

نانواکناری با اشاره به بهانه گیری‌های بی‌ربط آمریکا در موضوع برجام خاطرنشان کرد: مگر بحث حقوق بشر در برجام گنجانده شده بود که آمریکایی‌ها دم از این موضوع می‌زنند لذا آمریکا تنها نقض کننده برجام است و این کشور است که حقوق بشر را نادیده می‌گیرد.

 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۰۵:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۰۵:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۰ ۱۳:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۰ ۱۲:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۰۷:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۴:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۱:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۱:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۷:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : برجام ، توافق ، آمریکا ، ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.