نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499244
جزییات دستگیری سارقان حرفه ای منزل/ اعتراف به ۱‍۰ فقره سرقت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو سارق حرفه ای منزل مسکونی خبر داد و گفت: یکی از سارقان در زندان به‌سر می برد.

سرهنگ سعد الله گزافی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: چندی پیش یکی از شهروندان، سرقت تعدادی اموال منزل مسکونی اش مانند گوشی تلفن همراه، طلا و وجه نقد را به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اطلاع و پرونده طرح شده برای دستگیری سارقان به این پایگاه ارجاع شد.

در تحقیقات پلیسی به دست آمد که گوشی مسروقه توسط یکی از شهروندان که در نسیم شهر زندگی می کند مورد استفاده قرار گرفته است که طی بررسی های انجام شده، مشخص شد که برادر وی یکی از سارقان حرفه ای سرقت منزل است.

وی افزود: با توجه به پایش های صورت‌گرفته مخفیگاه متهم اصلی شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی سارق دستگیر و به پایگاه انتقال داده شد. 

متهم ضمن قبول اتهامش اظهار داشت: بیش از ۱۰ فقره سرقت تاکنون مرتکب شده و سرقت ها را با کمک هم‌دستش که اکنون در زندان به‌سر می برد، انجام داده است. متهم دیگر از زندان احضار و برای سیر مراحل قانونی، هر دو سارق تحویل مرجع قضایی شدند. 
 
کلمات کلیدی : دستگیری + سارق + سرقت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۲:۴۱:۵۱
هر کاری بکنیم باز حریف دیلم و توپی زنی نمیشیم مگر فقط قفل ضد دیلم روی در و پنجره نصب کنیم که همه راه ها را روی سارقین میبنده (4529278) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.