نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 298841
حکم اعدام برای قاتلان متجاوز به دختر ۱۶ ساله
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۱
دو فروشنده مواد مخدر، که دختری نوجوان را اغفال کرده و بعد از تعرض به قتل رسانده بودند، به مرگ محکوم شدند. رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که خانواده دختری ١۶ساله به نام پروانه به پلیس آگاهی استان فارس مراجعه کردند و گفتند فرزندشان گم ‌شده است.

به گزارش تابناک فارس، آنها توضیح دادند پروانه روز حادثه برای تفریح همراه دوستانش از خانه خارج شد اما پس از آن دیگر خبری از او نشد و نمی‌دانند چه اتفاقی برای پروانه رخ داده است.

کارآگاهان ابتدا به تحقیق از دوستان دختر نوجوان پرداختند اما آنها اطلاعی از سرنوشت پروانه نداشتند و گفتند روز حادثه اصلا او را ندیدند.

به‌این‌ترتیب با توجه به سن این دختر، فرضیه فرار از خانه مطرح شد اما پرس‌وجو از اعضای خانواده و تحقیقات ویژه، پلیس را به این نتیجه رساند که این دختر انگیزه و دلیلی برای ترک منزل نداشت.

با ادامه تحقیقات مشخص شد که این دختر توسط جوانی اغفال شده است.با دستگیری جوان،وی به تجاوز و قتل دختر نوجوان به همراه دوستش اعتراف کرد.
 
کلمات کلیدی : حوادث+قتل+تجاوز
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۱:۰۶:۳۸
موافقم، مجازات تجاوز نباید جز اعدام باشه (3230406) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۳:۱۹:۱۸
اعدام. من مخالف هستم ، اعدام برای این جانواران کثیف یک پاداش است
باید آنها را تا آخر عمر در یک زندان تاریک و انفرادی انداخت .چرا راحتش کنن آخه (3230586) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۹ ۲۰:۲۸:۵۹
نگران این قضیه نباش، عذاب آخرت هزاران بار دردناکتر است. پس بهتر هر چه زودتر از روی زمین پاک بشن. (3336224) (alef-11)
 
علی میرزا
۱۳۹۴-۰۹-۰۶ ۰۹:۴۲:۴۳
با سلام - هرچند در مجازات اخروی شکی نیست ولی بدلیل بی اعتقادی اکثر مرتکبین اینگونه اعمال , مجازات اعدام بازدارنده برای ایشان نبوده با خود فکر میکنند هرکار خواستیم می کنیم و بعد هم راحت می شویم. در صورتی که اگر بدانند بشدت (مثلا با قطع اعضا و سپس کار در شرایط سخت و زندگی در محیط بد آب و هوا) مجازات خواهند شد, احتمال دوری از این اعمال بیشتر خواهد شد. (3350081) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۸:۱۶:۰۸
اعدام حق همچین ادمای کثیفیه (3288469) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۱۴ ۱۲:۵۳:۲۴
درسته که جنایتکار یک شیطان صفتی نابخشودنی مرتکب شده اما واقعا نگاه ما مردم ایران هم خالی از روانپریشی نیسته ها.کامنتها همه دنبال تیکه تیکه کردن مجرم هستند یعنی مملو از حس انتقام یعنی حسی که قاعدتا اصلاح کننده نیست. (4098400) (alef-1)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.