توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470146
اعتراف نماینده ستاد انتخابات روحانی به مشکلات اقتصادی مردم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۰
نماینده ستاد انتخاباتی حسن روحانی به تداوم مشکلات اقتصادی مردم و کشور اعتراف کرد.

به گزارش فارس، مناظره انتخابات آتی ریاست‌ جمهوری، شامگاه دوشنبه به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی مستقر در استان البرز و با حضور نمایندگان ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف و حسن روحانی برگزار شد.

در بخشی از این مناظره علی نورانی‌نژاد نماینده ستاد انتخاباتی حسن روحانی طی سخنانی اظهار داشت: مردم ما همواره در پای صندوق‌های رای حضور داشته و با حضور آگاهانه در انتخابات، نامزد مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید در چهار سال اخیر همواره تمام توان خود را برای رفع مشکلات مردم انجام داده و در این راه از حمایت مردم برخوردار بوده است که نشان‌دهنده اعتماد دولت و مردم به همدیگر است.

نماینده ستاد انتخاباتی حسن روحانی با اشاره به انتقادهای مردم در رابطه با وعده رئیس جمهوری برای رفع مشکلات کشور در یک صد روز گفت: هرگز رئیس جمهوری نگفت در صد روز مشکلات را برطرف می‌کند، بلکه اعلام کرد در این مدت گزارشی از مشکلات را به مردم ارائه می‌دهد.

نورانی‌نژاد افزود: مشکلات اقتصادی کشور ناشی از آوارهای هشت سال قبل از انتخابات 92 است و به زودی برطرف نمی‌شود و این مشکلات همچنان ادامه دارد.


 
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.