نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387608
آیا ورزش زیاد به قلب آسیب می‌رساند؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳
در هر کاری باید اعتدال و میانه‌روی را رعایت کرد. متخصصان توصیه می‌کنند در ورزش و فعالیت بدنی نیز به این موضوع توجه کنیم. فعالیت سنگین ورزشی بیش از حد به جای این که برای سلامت مفید باشد به بدن آسیب وارد می‌کند.

جام جم نوشت: «ورزش منظم و معتدل از جمله دویدن آهسته برای بدن مفید است اما دویدن تند در مسافت طولانی به سلامت آسیب می‌رساند.

متخصصان توصیه می‌کنند در طول روز نباید ورزش بیش از ۳۰ تا ۵۰دقیقه باشد زیرا انجام ورزش شدید بیش از یک تا دو ساعت به ویژه برای ورزشکاران تازه‌کار به قلب آسیب می‌رساند. این آسیب‌ها شامل پارگی و کشیدگی است و باعث تغییر در ریتم قلب می‌شود.

به گفته محققان، فعالیت جسمی متعادل خطر بیماری قلبی را به نصف کاهش می‌دهد. هر بزرگسال حداقل پنج روز در هفته به مدت ۳۰دقیقه باید فعالیت جسمی داشته باشد.»
 
کلمات کلیدی : قلب، ورزش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۶:۰۷:۱۹
متخصصانی که توصیه می‌کنند در طول روز نباید ورزش بیش از ۳۰ تا ۵۰دقیقه باشد قطعامتخصص نیستند چون این جمله غلط است شاید درست این است ه ورزش باید بین سی تا پنجاه دقیقه باشد (3914839) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.