نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447502
بلیت شناور از ۱۰ تا ۲۰هزارتومانی برای فیلم‌های نوروزی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵
رئیس شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد سه فیلم نوروزی در گروه‌های سینمایی به ثبت رسید و قیمت بلیت اکران نوروزی براساس توافق پخش‌کننده و سینمادار شناور خواهد بود.

به گزارش فارس، همایون اسعدیان رئیس شورای صنفی درباره جلسه امروز (2اسفندماه) و تصمیمات شورا گفت: قرارداد سه فیلم «سه بیگانه» در گروه ماندانا ، «ماجرا نیمروز» در گروه کورش و «یک روز بخصوص» در گروه آزادی بسته شد. فیلم «خوب بد جلف» نیز پیش از این نمایش خود را آغاز کرده بود. 

وی ادامه داد: از صبح چهارشنبه (4 اسفند) فیلم سینمایی «ماحی» در گروه آفریقا اکران خود را ادامه می‌دهد و «شاباش» از این گروه تعویض می‌شود. فیلم «افسونگر» جایگزین «چهار اصفهانی در بغداد» در گروه ماندانا خواهد شد. فیلم « هلن» نیز در گروه کورش از 4 اسفندماه به نمایش درمی آید. 

رئیس شورای صنفی نمایش درباره افزایش قیمت بلیت سینماها برای اکران نوروزی گفت: قیمت بلیت پایه سینماها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده است اما در آئین نامه جدید نمایش که به زودی مصوب می‌شود قرار است بلیت سینماهای ممتاز با نظر پخش کننده و سینمادار از 10 تا 20 هزار تومان متغییر باشد.

این تصمیم باعث می‌شود تا پخش کننده و سینمادار درباره فیلم اکران شده دقت لازم را انجام دهند تا براساس شرایط جغرافیایی منطقه و نیازسنجی مخاطب قیمت بلیت را به توافق برسند . قیمت بلیت بعداز هماهنگی لازم میان پخش کننده و سینمادار تعیین و به شورای صنفی نمایش اعلام می‌شود. قیمت بلیت به صورت هفتگی تغییر می‌کند و سانسی نخواهد بود. 

اسعدیان درباره تغییر سرگروه های سینمایی گفت: شش گروه سینمایی در اکران نوروزی مانند  سال گذشته فعالیت می‌کنند اما بعد از اکران نوروزی  سینما آفریقا  از سرگروهی حذف و سینما قدس جایگزین خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : اکران نوروزی+بلیط سینما
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۲ ۲۲:۱۸:۳۷
یک کلام بگید گرون شده دیگه , (4170544) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.