نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457907
کاهش 7 درصدی تصادفات منجر به فوت در کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
فرمانده پلیس راه کشور گفت که از ابتدای طرح نوروزی تاکنون تصادفات منجر به فوت در کشور 7درصد کاهش داشته است.

به گزارش ایرنا، سردار محمد حسین حمیدی روز جمعه در جریان بازدید از جاده کرج - چالوس افزود: نوروز امسال با توجه به حجم بالای تردد در جاده کرج -چالوس شاهد کمترین تخلفات رانندگی بودیم.

وی افزود: این کاهش درتمام جاده های کشور وجود داشته و شاهد کاهش 7 درصدی تصادف منجر به فوت هستیم.

سردار حمیدی اضافه کرد: حجم تردد امسال نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته و با توجه به بارش نزولات آسمانی در بیشتر جاده های کشور شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت درکشور هم بودیم.

وی افزود: مسافران نوروزی زمان بازگشت خود را به روزهای آخر تعطیلات موکول نکنند چرا که با حجم بالای ترافیک مواجه خواهند شد و ازهرگونه شتاب زدگی پرهیز و با آرامش رانندگی کنند.

حمیدی تاکید کرد: مسافران درموقع خستگی و خواب آلودگی به هیچ عنوان رانندگی نکنند تا سفر امن و بدور از هرگونه سانحه رانندگی درکشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه جاده کرج - چالوس یکی ازمسیرهای پرتردد درسطح کشور است گفت: این جاده به دلیل وجود جاذبه های زیاد گردشگری بسیار مورد توجه بوده و شاهد سفرهای زیادی دراین مسیر هستیم که با حضور پررنگ پلیس انضباط لازم ترافیکی برقرارشده است .
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + پلیس راهور
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۱ ۱۵:۳۱:۵۵
تا برخورد محکم با متخلفها نشه امار کم نمیشه راننده هایس متخلف رو بفرستید دادگاه (4224777) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.