توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509107
پوتین با نمایندگان کره شمالی دیدار می کند؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳
سخنگوی کاخ کرملین انجام هرگونه دیدار بین رئیس جمهور روسیه با نمایندگان کره شمالی در جریان برگزاری اجلاس «انجمن اقتصادی شرق» را منتفی دانست.

به گزارش مشرق به نقل از تاس، سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که رئیس جمهور روسیه برنامه ای برای دیدار با نمایندگان کره شمالی در حاشیه برگزاری اجلاس «انجمن اقتصادی شرق» ندارد.
گفتنی است اجلاس مذکور در حال برگزاری در شهر «ولادیووستوک» است.

«دیمیتری پسکوف» در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص احتمال برگزاری دیدار ولادیمیر پوتین با نمایندگان کره شمالی در حاشیه برگزاری اجلاس «انجمن اقتصادی شرق» گفت: هیچ دیداری با نمایندگان کره شمالی در دستور برنامه کاری رئیس جمهور وجود ندارد.

گفتنی است «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه، امروز چهارشنبه پس از دیدار با «مون جائه این» رئیس جمهوری کره جنوبی، خواستار گفتگو با کره شمالی در راستای حل بحران به وجود آمده در شبه جزیره کره شد.

پوتین همچنین به بی تاثیر بودن تحریم ها علیه کره شمالی نیز اشاره کرد.

رئیس جمهور روسیه روز گذشته نیز گفته بود که اعمال تحریم های بیشتر علیه کره شمالی نتیجه عکس داشته و حمله نظامی به این کشور نیز همانند چکاندن ماشه فاجعه جهانی است
 
 
کلمات کلیدی : پوتین+کره شمالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.