نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465106
نقوی: وزیری در دولت 780 میلیارد تومان ثروت دارد که یک وزارتخانه باید تنها ثروت وی را اداره کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیری در دولت یازدهم طبق گفته خودش 780 میلیارد تومان ثروت دارد که یک وزارتخانه باید ثروت این ‌آقا را مدیریت کند.

به گزارش فارس، سیدحسین نقوی حسینی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (3 اردیبهشت ماه 96)، گفت: جمهوری اسلامی با اقتدار، عزت، باثبات و رو به جلو در آستانه تحول بزرگی است و ملت ایران خود را آماده می‌کند تا علیرغم پاشیدن بذر یأس و ناامیدی و جلوگیری از حضور ملت در پای صندوق‌های رأی از سوی دشمنان و معاندان در 29 اردیبهشت ماه حماسه بی‌نظیر از حضور در پای صندوق‌های رأی بیافرینند. 

وی افزود: دنیای استکبار و معاندین نظام و ملت ایران خواهند دید که علیرغم همه مشکلات، گرفتاری‌ها، گله‌مندی‌ها، ضعف‌ها و بی‌کفایتی‌های مدیریت 29 اردیبهشت به یکی از حماسی‌ترین روزهای تاریخ ملت ایران تبدیل خواهد شد و ملت ایران از هر مذهب و قومیتی و از هر استان و شهرستانی با حضور در پای صندوق‌های رأی اعلام خواهد کرد که پای نظام، انقلاب و کشور و اصول ارزش‌های خود ایستاده است. 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اقدام قاطع انقلابی و قانون‌مدار شورای نگهبان قابل تقدیر است و نشان داد که شورای نگهبان سنگر مستحکم حفاظت و حراست از اسلامیت و جمهوریت نظام است ولی بهتر از آن است که در هر دوره و در هر شرایط از تصمیمات شورای نگهبان حمایت کنیم. حتی زمانی که افراد گروه‌هایی ما را رد می‌کند هم حمایت کنیم فقط در یک دوره حمایت نکنیم.

نقوی با تبریک سالروز تأسیس سپاه پاسداران، خاطرنشان کرد: موفقیت اخیر حوزه دفاعی کشور مبنی بر به کارگیری پیشرفته‌ترین موشک‌ها را قدر می‌نهم.

وی افزود: وزیری در دولت یازدهم طبق گفته خودش 780 میلیارد تومان ثروت دارد که یک وزارتخانه باید ثروت این ‌آقا را مدیریت کند. و وزیری در این دولت در جلسات و مذاکرات رسمی در یک ساعت جلسه نیم ساعت آن را خواب است و باید آن را بیدار کرد. 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اگر من بگویم تعریض 6 کیلومتر جاده ورامین به آب‌باریک و اگر بگویم تعریض 10 کیلومتر جاده ورامین به جواد‌آباد در طول دولت یازدهم یک درصد پیشرفت نکرده به دولت جفا کرده‌ام؟ و آیا اگر بگویم کارخانجات حوزه انتخابی من با سابقه‌های چند ده ساله تعطیل شده و هزاران کارگر در دولت یازدهم بیکار شده‌اند به دولت یازدهم جفا کرده‌ام؟ آیا اینها حقیقت نیست؟

نقوی خاطرنشان کرد: در دو جاده‌ای که ذکر کرده‌ام در 4 سال گذشته 50 نفر کشته شده‌اند که یکی از آنها پدر شهید مدافع حرم بود.

وی افزود: آقای روحانی شما باید فردا جواب دهید، به خودت گفتم، به معاون اولت گفتم، به وزیر راهت که نمی‌رسد شرکت‌های خود و خانوده‌اش را اداره کند گفتم که مردم در این دو جاده کشته می‌شوند. 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: پدر شهید مدافع حرم یک هفته بعد از تشییع فرزندش در این جاده سرش از تنش جدا شد و حال چه کسی می‌خواهد پاسخگو باشد.

نقوی با اشاره به مشکلات فرهنگیان، خاطرنشان کرد: معلمان مجلس بروید و به داد فرهنگیان برسید معلمان و دانش‌آموزان انگیزه‌هایشان را از دست داده‌اند، آموزش و پرورش در حاشیه قرار گرفته است، به داد معلمان و آموزش و پرورش برسید. 

وی، افزود: ملت ایران رأی دهید تا دولت انقلابی، پرکار، باانگیزه و متدین بر سر کار بیاید. 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به سایر مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۶:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۱۶:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۵:۴۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۰۷:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۴:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۱:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۰:۲۹
 
 
کلمات کلیدی : مجلس+سیدحسین نقوی حسینی+دولت یازدهم
 
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۴:۴۸:۰۹
وقتی کارانه یک پزشک معمولی در ماه بیش از 100 میلیون تومن باشد معلوم است که درآمد وزیر به بالای 700 میلیارد می رسد.

همین افراد هستند که خود را نخبه می نامند و خون مردم را در شیشه می کنند. (4278859) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۵:۰۵:۰۷
خدا را شكر وزير پول دار داريم نه رشوه گير و گدا (4278920) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۵:۴۷:۰۸
خوب مگه شما نماینده مردم نبودید چرا آنها را رسوا نمی کنید (4279039) (alef-3)
 
عماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۷:۰۴:۰۰
او که پژو ۵۰۴ سوار میشد دمار ار روزگارمان در آورد. بگذار ببینیم این یکی که ادعای مستضعف بودن ندارد چه میکند. (4279172) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.