نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425308
هشدار فرمانداری: تجمع مقابل سفارت انگلیس تخلف است /برخورد می‌کنیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
ایرنا نوشت:معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری تهران گفت که هیچ گونه مجوزی برای برگزاری تجمع مقابل سفارتخانه ها از جمله سفارت انگلستان در تهران صادر نشده است.

«گروهی ناشناس اقدام به انتشار مطالبی تحت عنوان برگزاری تجمع مقابل سفارتخانه انگلیس در عصر روز دوشنبه 29 آذر در فضای مجازی و دعوت از مردم برای شرکت دراین تجمع کرده است»

در همین ابطه علی اصغر ناصربخت گفت: درخواستی برای برگزاری تجمع در مقابل سفارت انگلستان تاکنون به فرمانداری تهران ارسال نشده است.

وی اظهار کرد: برهمین اساس برگزاری هرگونه تجمع مقابل سفارتخانه ها از جمله سفارت انگلستان تخلف بوده و براساس قانون با متخلفان برخورد می شود.

ناصربخت با بیان اینکه مجوزی برای برگزاری تجمع صادر نشده، تصریح کرد: دستگاههای مسئول از جمله نیروی انتظامی براساس قانون مانع از برگزاری هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل سفارتخانه ها خواهند شد.

معاون فرماندار شهرستان تهران همچنین بر رعایت قانون و مقررات به ویژه در حوزه انتشار مطلب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : سفارت انگلستان+انگلیس+ایران+شورای همکاری خلیج فارس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۸:۰۴:۵۶
باید با متخلفان با شدت برخورد شود (4071783) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۸:۴۲:۰۶
بله برخورد ميشود (4071848) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۲:۰۷:۳۴
عادت به چه کار زشتی داریم میکنیم. (4072137) (alef-13)
 
پرتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۲:۱۹:۳۷
ناشناس؟؟؟؟؟؟؟؟ (4072155) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۲۳:۱۶:۳۳
بايدمسيولان انتظامي و امنیتی مراقب باشند که همان افرادخودسري که بازویش به سفارت سعودی ها کشور را به بحران کشاندند این باردرصدد دور تازه ای از اقدامات ضد امنیت ملی و بحران آفرینی هستند.متاسفانه عدم برخورددستگاه های ذیربط پرفایده قبلی کاملا زمینه رابرای آنها فراهم ساخته است. (4072220) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.